reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: policjantka28

Login: policjantka28
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 01.09.2008r.
Ost. logowanie: 18.01.2026, 18:00
Punkty: 8 023
Wiek 23
Status offline
Opis

sobota, 27.12.2008r.

policjantka28 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Sequel niesamowicie uzależniającego skrzyżowania gry strategicznej z RPG. Wybierz swoją postać i zostań jak najlepszym wojownikiem oraz dowódcą otaczającej Cię krainy. Rekrutuj jednostki, by stworzyć własne wojsko, kupuj i sprzedawaj broń i zbroje, zbieraj łupy w wioskach, które znajdą się na Twojej drodze do podboju jak największego terytorium.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - atak
Shift - zamiana broni
policjantka28 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Kolejna, czwarta już część super gry, w której podrywamy chłopaków. Dziewczyna jest nad morzem jedną z mniej atrakcyjnych, ale dzięki pięknym oczom może mieć każdego - klikając na chłopaka i przytrzymując LPM podrywasz go, a on zaczyna za tobą łazić. Kiedy zobaczy Cię dziewczyna, z zazdrości zaczyna również go podrywać - wtedy klikaj LPM najszybciej jak potrafisz. Najbardziej wartościowi chłopacy, to ci przy których jest najwięcej dziewczyn.
Pochwal się wynikiem w komentarzu oraz koleżankom na GG.
Wcześniejsze części gry znajdują się tutaj: Podrywanie Chłopaków
policjantka28 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Trzydzieści pięć układanek z geometrycznie rosnącym poziomem trudności, proste zasady i komentarze systemu nadzorującego test.
Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w poziomie lub pionie.
policjantka28 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Poczuj magię Świąt w tej specjalnej edycji gry o urządzaniu pokoju!

Instrukcja:
- Kliknij na katalog po prawej stronie, aby wybrać przedmioty.
- Klikaj na strzałki w górnym prawym rogu, aby wybrać lokalizację: wolisz dom na plaży, apartament czy może dom pod wodą?
- Wypróbuj różne style muzyczne klikając na szafę grającą lub wieżę stereo.
- Pomaluj ściany i przedmioty na swój ulubiony kolor lub wzór za pomocą przycisków - pędzla oraz tapety.
- Klikaj na przyciski na dole, aby obracać meble, usuwać przedmioty lub wydrukować swój pokój.
policjantka28 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Pomóż zabawnej kuleczce i pozbieraj wszystkie świecące gwiazdki.
Sterowanie za pomocą strzałek.
policjantka28 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Świetna gra przygodowa akcji ze Stickmenami. Wykonujemy przeróżne zadania aby zemścić się na wrogim mafijnym klanie Yakuzy za zamordowanie naszego przyjaciela broni...
Dużym atutem gry są przepiękne animowane wstawki filmowe.
Sterowanie:
W;A;D - poruszanie się
S - blok/ używanie przedmiotów/rozmowa z niedobitkami
2 x W lub D - bieganie

czwartek, 25.12.2008r.

policjantka28 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż Mikołajowi ochronić Ziemian przed ufolami, którzy chcą ukraść dzieciom prezenty.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - strzał
X - skok
policjantka28 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż Mikołajowi odeprzeć atak zombie.
policjantka28 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Rozmieść elementy (dostępne w lewym górnym rogu ekranu) na planszy tak, aby kulka po wystrzeleniu dotarła do celu.
Nie będzie łatwo, oj nie...
Sterowanie:
Myszka - siła i kierunek strzału/rozmieszczenie elementów
Spacja - strzał

Osoby, które od myślenia boli głowa lub nie jest to ich najmocniejsza strona proszone są od powstrzymanie się od komentarzy.
policjantka28 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Retro strzelanka.
Sterowanie;
Strzałki - poruszanie się
Spacja - strzał
Polecamy: