reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: pierrot93

Login: pierrot93
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 22.08.2021r.
Ost. logowanie: 23.08.2021, 16:54
Punkty: 48
Wiek
Status offline
Opis

niedziela, 22.08.2021r.

pierrot93 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jedziesz metrem i jest straszny tłok.. Kombinuj tak aby pozbyć się innych pasażerów i zrobić sobie troszkę luzu ;)
pierrot93 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Czy wierzyłeś, że w Forgotten Hill są zwykłe meble, jak gdziekolwiek indziej? Oczywiście nie.

Zaczyna się tutaj nowa spin-offowa seria opowieści osadzonych w Forgotten Hill: The Wardrobe. W tym pierwszym rozdziale dowiemy się, że przy wyborze, z kim spędzać czas, zawsze należy zachować ostrożność. Nie zawsze jest prawdą, że ci, którzy znajdują przyjaciela, znajdują skarb… gdyż nowi znajomi mogą okazać się Innymi Przyjaciółmi…
pierrot93 skomentował
Treść komentarza: 4/5 minusik za przejścia animacji
pierrot93 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Są tam, tuż za drzwiami i chcą tylko zjeść twój mózg! Musisz znaleźć rzeczy, które pozwolą Ci bezpiecznie wydostać się z tego miejsca.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
pierrot93 skomentował
Treść komentarza: dobra gra, przyda się kartka papieru jest łatwiej wtedy
pierrot93 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Po nocy spędzonej w kawiarni zostajesz uwięziony w środku. Korzystając z przedmiotów w pomieszczeniu, będziesz szukać wyjścia. Twoim celem jest odblokowanie drzwi na zewnątrz. Spróbuj rozwiązać zagadki, aby wrócić do domu. Zwróć uwagę, że niektóre obiekty można łączyć.
Polecamy: