reklama
| Login: | petio |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 06.07.2009r. |
| Ost. logowanie: | 14.07.2009, 07:55 |
| Punkty: | 8 |
| Wiek | 30 |
| Status | offline |
| Opis | Siema, witam wszystkich:) Jestem Paweł i uwielbiam gry wszelkiego rodzaju;) Pozdro:] |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Wcielamy sie w rolę barmana i przygotowujemy drinki :) |
| Treść komentarza: | LOL Genialne![]() |