reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: paulitka

Login: paulitka
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 27.06.2007r.
Ost. logowanie: 29.05.2019, 23:07
Punkty: 9 922
Wiek 30
Status offline
Opis

piątek, 07.09.2018r.

paulitka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Papa Louie powraca z nowym interesem! Tym razem otwiera knajpę z sushi. Zbuduj swoje imperium, udoskonalaj lokal i przepisy, żeby nikt nie okazał się lepszy od Ciebie!

niedziela, 17.09.2017r.

paulitka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Sprawdź, czy masz zadatki na alchemika! Zacznij od 4 podstawowych elementów: powietrza, wody, ognia i ziemi. Połączyć je ze sobą, aby utworzyć bardziej złożone elementy.

piątek, 01.07.2016r.

paulitka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Cześć, Dziewczyny! Przed Wami ubieranka, w której możecie stworzyć swoją własną leśną wróżkę. Bawcie się kolorami i wzorami. Wybierzcie modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
paulitka zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Wykreuj i ubierz ludzką wersję Vinyl Scratch, z My Little Pony. Musisz dla Twojej bohaterki znaleźć odpowiednią fryzurę oraz wybrać strój, w którym będzie fantastycznie wyglądąła. Czy schowasz jej oczy za charakterystycznymi okularami?
paulitka zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Alicja potrzebuje pomocy w znalezieniu wskazówek, aby rozwiązać tajemnicę w tej grze z piękną grafiką 2D, w której musisz wskazywać, klikać i odnajdywać ukryte obiekty. Czy powstrzymasz mroźną klątwę?

niedziela, 03.01.2016r.

paulitka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Bardzo długo oczekiwany sequel przebojowego hiciora, będącego dopieszczonym skrzyżowaniem RTS (strategia czasu rzeczywistego) z grą typu RPG. Rozwiń swoją cywilizację tak, by poprowadzić ją do zwycięstwa i podbić otaczające ją obszary. Każda rasa wymaga innej strategii i zabierze Cię w wyjątkową drogę do dominacji nad światem.
W trakcie gry poznasz wiele zaklęć oraz będziesz rozwijał swoje umiejętności.

sobota, 03.10.2015r.

paulitka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wróć do starożytnego arabskiego świata, by przeżyć kolejną przygodę... Pomóż Szeherezadzie dokończyć opowieść przed świtem...Czy zdobędziesz (usuniesz z planszy) wszystkie klucze, zanim skończy się czas?

Odkryj tajemnice Arabii, legenda po legendzie. Dopasuj jednakowe 3 płytki pod rząd, aby usunąć je z planszy. Zbieraj obiekty specjalne, usuwając płytki znajdujące się pod nimi i pozwalając im spaść na dół. Usuń wszystkie obiekty specjalne, aby ukończyć poziom, a potem odbierz swoje bogactwa!
paulitka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna część niesamowitej serii pt. "Crime Reports" (Kryminalne Raporty), jak zwykle pełna emocji i tajemnicy, więc jesteśmy pewni, że ucieszy was bardzo. Tym razem będzie to historia Joe, a właściwie jego warsztatu mechanicznego.

Joe zna się doskonale na swojej robocie, ale to co się ostatnio wydarzyło zaskoczyło nawet jego. Mianowicie doszło do wypadku w jego warsztacie, a dokładniej jeden z jego pracowników został znaleziony martwy. Twoim zadaniem detektywie będzie znaleźć odpowiedź na pytanie: jak to się stało? Cały zespół jest na miejscu zbrodni. Bardzo ważne jest, aby zebrać wszystkie dowody i dowiedzieć się, czy istnieje jakiś ślad, który może doprowadzić do czegoś, co pomoże Ci odkryć jaka była kolejność i przyczyna zdarzeń.

Bardzo szybko okazuje się, że szanse, aby był to zwykły wypadek są bardzo nikłe. Fakt, ze wszyscy pracownicy są na miejscu zbrodni, a wśród nich być może potencjalny winowajca, sprawia, że czujesz się bardzo zdenerwowany(-a). Technicy od kryminalistyki podejrzewają, ze może chodzić o przypadek zatrucia, ale nie sugeruj się tym i zbadaj sprawę bardzo dokładnie... Wciel się w rolę detektywa i zostań bohaterem tej niesamowitej gry w ukryte obiekty. Powodzenia!
paulitka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! ! Już jest kolejna odsłona Papy Louiego! Pamiętacie Papa's Pizzeria oraz inne gry z tej serii. Tym Razem Papa Louie otworzył restaurację serwującą grillowane kanapki z serem. Twoim zadaniem jest jak najszybciej obsłużyć wszystkich klientów, żeby nie wyszli nie zadowoleni. Przyjmuj zamówienia i serwuj im serowe kanapki, frytki... od tego jak będziesz starał się, zależeć będzie renoma oraz utarg nowej restauracji.

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa Louie's restaurant series + oczywiście zabawna platformówka Papa Louie When Pizzas Attack

poniedziałek, 18.05.2015r.

paulitka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawny point&click. Twoim zadaniem jest zdenerwować gościa i uprzykrzyć mu życie w śnie na temat gry komputerowej, w której pełni rolę nieustraszonego rycerza.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (1):
Polecamy: