reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: patrykso9

Login: patrykso9
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 17.09.2010r.
Ost. logowanie: 29.10.2013, 17:09
Punkty: 5 549
Wiek 23
Status offline
Opis

wtorek, 29.10.2013r.

patrykso9 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Naukowcy szukali sekretu nieśmiertelności, jednak nie obyło się bez skrajnych konsekwencji - świat, jaki znamy jest atakowany przez zainfekowanych ludzi - zwanych zombie. Bezpieczeństwo świata leży tyeraz w rękach 3 mężczyzn, których misją jest wyeliminować to zagrożenie i przywrócić na ziemi pokój po raz kolejny.

Sterowanie:
Myszka - celownik
LPM strzał
1;2;3 - zmien pojazd
Strzałki w Górę/Dół - przełączanie się pomiędzy ciężarówkami
patrykso9 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Na bank pamiętacie takie hiciory jak The X Spot - odkrywanie znaku X czy Hoshi Saga, gdzie szukaliśmy gwiazdy! Te gry spędzały sen z oczu wszystkim Giercownikom, tak będzie i teraz.
Tym razem nasza uwaga musi skupić się na odnalezieniu i wskazaniu kursorem przycisku Play na planszy. Nasz wynik jest oceniany liczbą kliknięć.
Sterowanie za pomocą myszki.
Wyniki prosimy podawać w komentarzach.

Gry utrzymane w podobnym klimacie znajdują się tutaj: Hoshi Saga pomysłowa trylogia Button Hunt oraz The X Spot + wspaniały Me And The Key oraz seria ClickPlay

niedziela, 20.10.2013r.

patrykso9 skomentował
Treść komentarza: Hah Niezla Gierka^^
patrykso9 skomentował
Treść komentarza: Moze byc dam 8/10
patrykso9 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Dziewczyny, roboty i frajerzy spotkali się... i to do Ciebie należy decyzja o odpowiednim ich rozmieszczeniu, co wpłynie na ich samopoczucie (wskaźnik po lewej stronie ekranu gry).
Dziewczyny lubią roboty, a roboty dziewczyny, frajerzy także lubią roboty ale dziewczyny nie lubią frajerów (sorki frajerzy). Twoim zadaniem jest tak ustawiać elementy, by dziewczyny spotkały się z robotami, ale były z dala od frajerów. Inaczej mówiąc spraw, by wszyscy byli szczęśliwi tak, jak to tylko możliwe, mimo swoich wybrednych dziwactw.
Sterowanie za pomocą myszki.
patrykso9 skomentował
Treść komentarza: Jak dla mnie nudna gierka daje 2/5
patrykso9 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Awaken jest taktycznym symulatorem zamieszek w mieście opanowanym przez zombie. Czy jesteś dobrym dowódcą i potrafisz wyprowadzić swój odział z zakażonego obszaru? Podejmuj dobre decyzję.
Czy będziesz trzymać szyk, czy podejmiesz się brawurowego ataku w blasku chwały? Powodzenia.

piątek, 18.10.2013r.

patrykso9 skomentował
Treść komentarza: moj czas 5.43
patrykso9 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zabawa typu point&click. Pewnego ranka zabawkowy faraon postanowił wyrwać się z centrum handlowego. Potrzebuje on Twojej pomocy w celu realizacji swojego planu. Pomóż mu się wydostać. W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
Sterowanie za pomocą myszki.
patrykso9 skomentował
Treść komentarza: no nawet daje 4/5
Gracze online (1):
Polecamy: