reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: pati153

Login: pati153
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 19.03.2009r.
Ost. logowanie: 23.10.2013, 18:28
Punkty: 482
Wiek 27
Status offline
Opis

czwartek, 13.06.2013r.

pati153 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Królestwo Sedoni zostało zaatakowane przez złe stworzenia. Król nakazał zrobienie broni ze świętego drzewa. Teraz Tobie przyszedł zaszczyt dzierżyć tę broń. Wybierz jednego z 3 łuczników i obroń królestwo przed każdym, kto tylko się zbliża. Zarobione w walkach fundusze (gwiazdki) inwestuj w rozwój swojej postaci oraz ulepszenia.
Sterowanie za pomocą myszki.

piątek, 18.05.2012r.

pati153 zagłosowała
Miniaturka gry: Paladog Paladog
(986)
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Akcja gry dzieje się w dalekiej przyszłości. Wcielasz się w rolę odważnego psa-palladyna, który postanawia stawić czoła wszechogarniającemu świat złu. Twoim zadaniem jest przywrócić porządek krainie zwanej Critterland, którą opanowały złe istoty. Produkuj i wysyłaj swoje wojska na przeciw wroga, aby zniszczyć jego bazę.
Instrukcja pokazana podczas rozgrywki.
Sterowanie:
A;D - poruszanie się
1-9 - produkcja jednostek
J;K;L - umiejętności
Myszka - cała reszta
Esc - pauzaHistoria gry jest następująca. Z powodu wpienienia bogów ludzkość została zmieciona z powierzchni ziemi. Pluszowe zwierzaczki ewoluowały i zajęły naszą pozycję. Na początku wszystko było cacy, ale jak to bywa, w końcu złe moce wyciągnęły swoje łapska po władzę. I tak oto nie wiadomo skąd pojawił się PalaDog, który prowadząc swoją armię stawia czoła wszelkiej maści brzydalom.


Wspomniany Paladog to jeżdżący konno pies paladyn, walczący przeciwko hordom bezdusznych upiorów. Gra jest ciekawa i całkiem rozbudowana. Od innych tego typu gierek odróżnia ją to, iż nie posiadamy żadnej bazy. Przegrywamy za to, gdy nasz pies zginie. Specyficzny kreskówkowy styl dodaje jej uroku i sprawia, że aż chce cię patrzeć jak nasz piesek przesuwa się po planszy. Cały system jest bardzo prosty – Jeździmy sobie i dzięki naszej aurze, którą ulepszamy, z biegiem czasu pomagamy naszym jednostkom. Dodatkowo, aby gra nam się nie znudziła zbyt szybko, mamy w niej przeplecione trzy rodzaje rozgrywki. Jest także pokaźna gama oręża do wykorzystania, a każda broń ma specyficzną właściwość – jeden oręż służy do walki, inny zaś leczy bądź poprawia atrybuty postaci. Nie ma, jednak róży bez kolców. Odblokowanie nowych jednostek oraz broń są stosunkowo drogie – Tak, więc w późniejszych etapach będziemy zmuszeni na powtarzanie wcześniejszych plansz i zbieranie kasiory.

czwartek, 10.05.2012r.

pati153 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Kolejna odsłona gry Monkey Go Happy. Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!
Sterowanie za pomocą myszki.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series

piątek, 17.02.2012r.

pati153 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Czwarta część bardzo popularnej gry z serii DuckLife, w której opiekujemy się kaczuszką i szkolimy ją w różnych dyscyplinach. Następnie biorąc udział w zawodach zdobywaj monety potrzebne do ulepszania Twojego pupila.
Trenuj swoją kaczkę i poprowadź ją do wielkich sukcesów.

wtorek, 14.02.2012r.

pati153 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Skala Wszechświata w której możemy zobaczyć najdalej położone planety, galaktyki we wszechświecie bądź najmniejsze organizmy znane człowiekowi.
Sterowanie za pomocą myszki (rolka w myszce - zoom).

niedziela, 12.02.2012r.

pati153 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Prześlicznie graficznie wykonana bijatyka.Walka maskotek.

piątek, 10.02.2012r.

pati153 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Gra typu defense, rozgrywająca się na dzikim zachodzie, w której Twoim zadaniem jest powstrzymać złodziei bydła Rozstaw stanowiska obronne tak, by wrogie jednostki nie przedostały się przez wrogie terytorium. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie za pomocą myszki.
pati153 skomentowała
Treść komentarza: Fajna gierka
pati153 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Budzisz się rano skacowany po imprezie i nic nie pamiętasz. Wydostań się stamtąd do domu.
Sterowanie za pomocą myszki.
Spacja - inwentarz

środa, 08.02.2012r.

pati153 skomentowała
Treść komentarza: Fajna 5/5
Gracze online (3):
Polecamy: