reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: paju

Login: paju
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 09.02.2010r.
Ost. logowanie: 19.08.2015, 12:43
Punkty: 8 161
Wiek 41
Status offline
Opis

niedziela, 21.07.2013r.

paju zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Pomóż Mattowi przygotować pyszne fajitas dla jego dziewczyny.
Fajitas to danie składające się z pasków mięsa i warzyw usmażone na płaskiej patelni, często na patelni podane do stołu, z podpłomykami z boku, żeby każdy mógł sobie nakładać dowolna porcje i zawijać w podpłomyk.
paju zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w kolumnie lub wierszu w celu wyeliminowania ich z planszy.
Sterowanie za pomocą myszki.
paju zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wybierz jednego z bohaterów i rozpocznij walkę na śmierć i życie aby wygrać cały turniej. Przesuwaj kamienie tak aby minimum 3 takie same znalazły się koło siebie w wierszu lub kolumnie. Każdy rodzaj kamieni działa inaczej. Pamiętaj, że połączenie czterech klejnotów daje dodatkową turę.
Sterowanie za pomocą myszki .
paju zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Ci z was którzy są fanem Bloxorz, pokochają tę grę. Naprawdę fajna gra logiczna. Czy jesteś wystarczająco mądry?
Byłeś właśnie na super randce ze swoją dziewczyną, gdy nagle pojawił się zły czarnoksiężnik i ją porwał. Wyrusz na niebezpieczną przygodę i znajdź sposób, by uratować swoją miłość.

środa, 26.12.2012r.

paju zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Wydostań się z pomieszczenia za pomocą znalezionych przedmiotów i odkrytych wskazówek.
Sterowanie za pomocą myszki.
paju zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Klimatyczna gra typu escape. Jedziesz na przyjęcie do znajomych, gdy w środku lasu Twoje auto się psuje. Oczywiście leje rzęsisty deszcz, a twój telefon komórkowy nie odpowiada. Cóż więc robić? Jak na typowy horror przystało udajesz się na wędrówkę, podczas której znajdujesz opuszczony dom...
Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 02.06.2012r.

paju zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Spróbuj swoich sił i postaraj się rozwiązać zagadkę zaginionej korony. Przemierzaj kolejne lokacje zbierając ukryte przedmioty, rozwiązując różnego rodzaju łamigłówki i starając się połączyć to wszystko w jedną, sensowną całość. Jeśli ci się powiedzie z pewnością uda ci się trafić na ślad cennego, owianego legendą przedmiotu. Powodzenia!
paju zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: W poprzedniej części gry została zamordowana młoda dziewczyna - Jenny. O dokonanie zabójstwa podejrzewano cztery osoby z jej najbliższego otoczenia. Narządzie zbrodni jakim był nóż ujawnił imię Susen. Idąc tym tropem dotarłeś do jej domu jednak nikogo w nim nie było. Użyj swoich detektywistycznych zdolności i znajdź jak najwięcej śladów, poszlak i dowodów mogących zbliżyć cię do rozwiązania tej zawiłej sprawy. Susen wkrótce wróci do domu, na jego przeszukanie masz niecałą godzinę więc lepiej się pospiesz i ucieknij stamtąd. Powodzenia!

czwartek, 26.04.2012r.

paju zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Odzyskujesz swoje zmysły w krwawej szpitalnej sali, w opuszczonym szpitalu. Czy jest to laboratorium? Może jesteś w trakcie eksperymentu? Pośpiesz się i uciekaj puki wciąż żyjesz!
paju zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawa typu point&click. Banita Jack jest znanym facetem na dzikim zachodzie, za którego głowę została wystawiona nagroda. Twoim zadaniem jest pomóc Jackowi odnaleźć skarb Azteków zanim zrobią to ci, którzy go ścigają.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (3):
Polecamy: