reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: orlando

Login: orlando
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 15.06.2009r.
Ost. logowanie: 18.01.2014, 20:21
Punkty: 5 955
Wiek 36
Status offline
Opis

piątek, 13.12.2013r.

orlando skomentował
Treść komentarza: Ąby zagrać w trybie pełnoekranowym (fullscreen) naciśnij prawy przycisk myszy i wybierz 'go fullscreen'.

poniedziałek, 01.04.2013r.

orlando skomentował
Treść komentarza: Wesołych Świąt giercownicy

niedziela, 10.03.2013r.

orlando zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Avant Garde jest symulatorem RPG w którym wcielamy się w 19-nasto wiecznego Paryskiego Artystę.

Avant-Garde to malarskie RPG. Wcielamy się w początkującego artystę żyjącego w XIX wiecznym Paryżu. Naszym zadaniem jest rozwijanie własnego talentu i sprzedawanie obrazów. Przy okazji możemy spotkać najsłynniejszych malarzy tamtego okresu oraz wziąć udział w ich konfliktach. Ten nietypowy pomysł został wspaniale zrealizowany, a gra wciąga aż miło. Świetnym pomysłem jest też oparcie grafiki na przerobionych arcydziełach malarskich.

czwartek, 07.03.2013r.

orlando skomentował
Treść komentarza: Marna gierka 2/5

niedziela, 03.03.2013r.

orlando zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Sprawdź się w Bombermana z kolegami z całego świata. Sieciowa odmiana Bombermana - Bombermine! Polega ona na tych samych zasadach co pierwowzór. Detonujemy bomby i torujemy sobie przejście, z tym wyjątkiem, że za przeciwników robią tutaj ŻYWI gracze, nie komputer. Na jednym serwerze może tutaj rywalizować ze sobą równocześnie nawet tysiąc osób.

Pamiętacie Bombermana, kultową produkcję, w której gracz wcielał się w tytułowego „bombiarza” i korzystając z ładunków wybuchowych, torował sobie drogę do wyjścia? Grupa fanów postanowiła stworzyć z tej gry... MMO. Tysiące gości z bombami? Proszę bardzo!

Na olbrzymiej mapie próbuje się wybić cały tłum wielbicieli ładunków wybuchowych. Z rozsadzanych bloczków o różnorakich właściwościach wylatują dodatkowe bomby, przyśpieszacze, poszerzacze zasięgu fali uderzeniowej czy osłony. Żeby było jeszcze ciekawiej, pojawiają się odwołania do popularnych postaci (chociażby kot Nyan lub zjadający mapę Pac-Man), a gracze mogą zarażać się chorobami, między innymi zamieniając pobliskich rywali w pacyfistów, zmniejszając ich albo znacznie spowalniając. Wszystko działa w miarę sprawnie.

Zabawa w Bombermine — sieciową wersję Bombermana — jest taka sama jak w oryginale. Stawiamy ładunki wybuchowe, niszcząc znajdujące się na planszy mury, które blokują drogę do wyjścia, i eliminujemy przeciwników, uważając na zasięg pola rażenia. Tylko że nie jesteśmy sami — towarzyszą nam inni „bombiarze”.

To nie wszystko — w grze jest wiele power-upów i sekretów do odkrycia. Istnieje nawet opcja tworzenia przez użytkowników formacji bojowych. Można też zamienić swoją postać w pokemona czy... Kenny’ego z serialu South Park.

To do boju! Godnie reprezentujcie giercownie!

Sterowanie:
Strzałki lub W;S;A;D - poruszanie się
Spacja lub K - podłóż bombę/odradzanie si na mapie
Ctrl lub L - detonacja radio-bomby
Q - "Oko Orła" widok
Enter - czat
P - włącz/wyłącz tryb pełnoekranowy
orlando skomentował
Treść komentarza: Niezła zabawa,wkurzają mnie tylko te pacmany wyjadające planszę na koniec rundy.BTW co za opis

sobota, 23.02.2013r.

orlando skomentował
Miniaturka gry: Sinjid Sinjid
(101)
Treść komentarza: Spoko gierka z dobrą muzyką 4/5
orlando dodał
Opis gry: Jesteś Cezarem i masz swój wolny dzień. To Ty tu rządzisz. Naciśnij klawisz w górę lub w dół.

środa, 07.11.2012r.

orlando dodał
Opis gry: Sprawdź swoją wiedzę geograficzną. Wskaż podane miasto europejskie, w którym ma lądować samolot na mapie jak najdokładniej, żeby otrzymać jak najwięcej punktów.Gra ma 3 rundy z rosnącym stopniem trudności.
Sterowanie za pomocą myszki.

niedziela, 26.08.2012r.

orlando zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Kolejna część BunnyLimpics tym razem zagramy w koszykówkę na początku radze trochę poćwiczyć.
Sterowanie za pomocą strzałek.
Gracze online (2):
Polecamy: