reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: oriana

Login: oriana
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 05.01.2009r.
Ost. logowanie: 16.10.2015, 23:15
Punkty: 471
Wiek 45
Status offline
Opis

niedziela, 18.05.2014r.

oriana zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Wiosną każda kobieta przegląda swoją szafę… Czy pomożesz tej dziewczynie stworzyć własny wiosenny styl?
oriana zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Sprawdź swoją geograficzną wiedzę! Wyjątkowa gra edukacyjna produkcji naszego rodaka Michała Jakuba Mrozińskiego, której celem jest odgadywanie nazw państw, stolic i flag. Gra zawiera wszystkie kraje świata podzielone na 8 zestawów, trzy tryby gry + dodatkowy tryb uczenia pasywnego. Nazwy państw i stolic przetłumaczone są na 9 języków. W grze zawarte są także dodatkowe informacje o każdym kraju (liczba ludności, gęstość zaludnienia, obszaru).

Sterowanie za pomocą myszki.

Wyniki prosimy podawać w komentarzach.

czwartek, 05.07.2012r.

oriana zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wznowienie akcji przeciw łamaniu netykiety.

Ostatnimi czasy wszyscy mogliśmy zauważyć, że na naszą bombową stronę zaczynają wchodzić Pokemony, tudzież inne stworzenia o podobnym IQ. Nowością są Tele-tubisie namawiający do rzekomo darmowych doładowań telefonów. Na domiar tego zaczynają spamować komentarze swoimi linkami zachęcającymi do odwiedzania stron mających na celu (delikatnie mówiąc) robienie ludziom wody z mózgu i zrobienia z nich Pokemonów lub mózgotrzepów. O tym jak groźnie jest owe zjawisko możecie się przekonać zaglądając na owe strony: Miejski Słownik Slangu i Mowy potocznej oraz Nonsensopedia

W związku z zaistniałą sytuacją rozpoczynamy akcję pt. "Jesteś Pokemonem - pomachaj ogonem, sp...adaj stąd balonem" oraz "Jesteś Tele-tubisiem - nie spamuj, lepiej weź telefon, włącz wibracje i powibruj się ze swoim misiem" mającą na celu wyplewienia owych zachowań na naszym wspólnym serwisie.

W związku z powyższym każdy Pokemon lub jakiś inny mutant umieszczający wspomniane linki dostanie 365-to dniowego bana na komentowanie gier, a jego wszystkie wypowiedzi, solucje, komentarze zostaną usunięte licząc od dnia rejestracji na giercownia.pl.

Sprawa tyczy się także "ułomnych" wklejających w komentarze bzdury typu: "Zobaczcie znalazłem(am) www.DarmoweDoladowanie.xx Myślałam że to jakieś oszustwo, ale jednak działa, nie musimy wysyłać żadnych SMSów. Chciałam się podzielić tym tylko tutaj " oraz umieszczających wszelkiego rodzaju klątwy czy łańcuszki typu: spoliczkuj się 10 razy, wyjrzyj za okno i pocałuj się w ..., a potem roześlij to 1000 razy, a będziesz miał nocne zmazy. Naprawdę nie wiemy skąd ci "ludzie" się biorą? Jeśli ktoś zna odpowiedź, to z chęcią ją przeczytamy. Jeśli akcja przyniesie umiarkowany skutek banowanie będzie całoroczne czyli 365-cio dniowe.

Jak wiecie linki tego typu staramy się usuwać natychmiastowo, ale na wszelki wypadek prosimy je zaminusowywać.

Pozdrawiamy serdecznie
Administracja serwisu giercownia.pl

piątek, 16.03.2012r.

oriana zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wystrzel kolesia siedzącego na sedesie jak najdalej, a za zarobione pieniądze kupuj ulepszenia.Tym razem jego "kibel" to swoisty wehikuł czasu.
Sterowanie za pomocą myszki.
Strzałki w Lewo/Prawo lub A;D - rotacja naszego bohatera w trakcie lotu

Wyniki prosimy podawać w komentarzach.

wtorek, 31.01.2012r.

oriana zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Umaluj aktorkę Sandrę Bullock.

piątek, 02.12.2011r.

oriana zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pomóż Julii ocalić podupadły kurort narciarski przed zlicytowaniem i zmień go w prawdziwą zimową stolicę!
Zamień skromne domki we wspaniały kurort, z mnóstwem eleganckich sklepów, 5-gwiazdkowych restauracji i luksusowych hoteli. Mądrze zarządzaj nieruchomościami, zasobami i pracownikami, aby twoje dochody rosły... i obserwuj, jak rozwija się romans Julii.
W natłoku obowiązków, co jakiś czas rzuć okiem na znajdujące się w dolnej części ekranu wskaźniki. Nie zapomnij zakupić koniecznych materiałów, zatrudnić i przeszkolić pracowników, a także nabyć nieruchomości.

czwartek, 01.12.2011r.

oriana zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Twórz wojowników, czarnoksiężników, elfy demony...

niedziela, 27.11.2011r.

oriana zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Obroń grzyby przed inwazją leśnych zwierząt.
Instrukcje podane przed każdym poziomem gry.
Sterowanie za pomocą myszki.

piątek, 18.11.2011r.

oriana zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Długo oczekiwana trzecia odsłona gry Mushroom Madness. Obroń grzyby przed inwazją leśnych zwierząt. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.
Instrukcje podane przed każdym poziomem gry.
Sterowanie za pomocą myszki.

poniedziałek, 07.11.2011r.

oriana zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Twoim zadaniem jest się wzbić rakieta jak najwyżej. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie za pomocą myszki.

Wyniki prosimy podawać w komentarzach.
Gracze online (1):
Polecamy: