reklama
| Login: | oladzemik |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 05.10.2007r. |
| Ost. logowanie: | 25.04.2015, 23:43 |
| Punkty: | 17 449 |
| Wiek | 31 |
| Status | offline |
| Opis |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Gra dla naszych najmłodszych giercowników. Najpierw wybieramy swoją postać i obok na planszy układamy klocki lego. Sterowanie za pomoca myszki. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Ubierz małą Sylwię na imprezkę pidżamową u swojej koleżanki. |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Jest to gra logiczna, polegająca na przesuwaniu aut tak, aby Twój samochód mógł dojechać do celu. Sterowanie za pomocą myszki. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Klon gry Pac Man polegający na chodzeniu zwierzętami i zbieraniu paczek z chipsami oraz chipsów. Sterowanie za pomocą strzałek. |
| Treść komentarza: | wciągająca gierka..ah.. chciałam bym zjeść tyle chipsów a Ley's to moje ulubione chipsy gra fajna choć nie lubie pacmanów ale ta jest taka inna i każdy zwraca uwagę na producenta tej gry dlatego wydaje sie taka fajna a jakby była jakaś brzydka mysz i łapała ser zamiast wybranej postaci to głupia by była ta gra daje 5 dla Ley'sów |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Zrób pizze i nie pozwól, by przeszkodziły Ci w tym szkodniki! |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Nastolatka prowadzi bardzo zdrowy tryb życia. W ramach tego codziennie rano biega sobie po osiedlu. Przygotuj ją do dzisiejszego joggingu. |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Wkrocz do baśniowego świata Mario Bros! Sterowanie za pomocą strzałek. |
| Treść komentarza: | prawie jak 3D ale podróba...ja też widziałam tysiące klonów maria ale ta najstarsza jest najfajniejsza i przy tym zostane. Daje 3 |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Gra typu Air Hockey potocznie zwana u nas Cymbergajem. |