reklama
| Login: | oladzemik |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 05.10.2007r. |
| Ost. logowanie: | 25.04.2015, 23:43 |
| Punkty: | 17 449 |
| Wiek | 31 |
| Status | offline |
| Opis |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Przedostań się przez pomieszczenie tak, by nie dotknąć żadnej z tancerek. Sterowanie za pomoca myszki. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Chodź ludzikiem i w rytm muzyki omijaj przeszkody! Sterowanie za pomocą strzałek. |
| Treść komentarza: | fajna gra bo tak sie gra i muza ze sobą składa pod rytm a takie gry lubie...są rulezzz xD daje 5 i do ula fajna muza ![]() |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Klikaj różne klawisze na klawiaturze i tańcz! |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Zabaw się w magika. Wrzucaj karty tak aby trafiły wprost do cylindra. Steruj zatem myszką siłą wyrzutu. |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | Zrób dziewczynie wspaniały makijaż i dobierz kilka dodatków. |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Wydostań się z pomieszczenia za pomocą znalezionych przedmiotów. |
| Treść komentarza: | chcecie mieć wielkie kolorowe bum? To zróbcie tak: naciśnijcie stop,virusem narysujcie taki prostokąt tylko taki w pionie,ustawcie pędzel na 9 i dajcie 2 paski magmy,1 pasek nitro,1 pasek fireworks,1 suberball,1 thunder,1soapy,1nitro i do końca seed.Ustawcie Bg-shade i start![]() |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | Jeździsz małpą na skateboardzie. |
| Treść komentarza: | żaaal.... a co do gry to dziecinna.. daje góra 2 ![]() |