reklama
| Login: | oladzemik |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 05.10.2007r. |
| Ost. logowanie: | 25.04.2015, 23:43 |
| Punkty: | 17 449 |
| Wiek | 31 |
| Status | offline |
| Opis |
| Treść komentarza: | amerk dobre to jest xD można sobie latać ludzikiem swoim ![]() |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | Ochroń swoje miasto przed zmasowanym atakiem patyczaków! Za zarobione pieniądze można się lepiej uzbroić. Sterowanie: Myszka - celownik LPM - strzał Spacja - przeładowanie broni G - granat |
| Treść komentarza: | jak dla mnie to głupie bo nie lubie strzelanek xD ale jak żyje widziałam lepsze strzelanki daje 2 przykro mi ![]() |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | Znajdujesz się w tajemnicznym zamku. Czy zdołasz odkryć wszystkie jego skarby? Sterowanie za pomocą myszki. |
| Treść komentarza: | takie dziwne.. i nudne daje 2, chyba że źle oceniam tę gre, ale moim zdaniem na więcej niż 2 nie zasłużyła xD |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Wciel się w Gandalfa i pokonaj Nazgula. Pamiętaj o zbieraniu kapsułek ze staminą. Sterowanie: Strzałki - poruszanie się A - atak S - skok. |
| Treść komentarza: | co to ma być daje 1 ![]() |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Krótka i dość prosta gra point'n'click . |
| Treść komentarza: | dobra skomentuje jeszcze troche gier bo jutro o 5 rano wyjeżdżam nad morze na 2 tyg co do gry jest superr i daje 5 i do ula jeszcze jest jedna taka fajna gra z serii fanty o nazwie 'Całowanie na tapczanie' chciałam ją dodać ale ktoś ją zasugerował i czekam aż będzie na giercowni papa![]() |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | Wciel się w rolę kierowcy karetki. |