reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: odmieniec

Login: odmieniec
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 14.08.2007r.
Ost. logowanie: 21.10.2021, 11:39
Punkty: 2 367
Wiek 106
Status online
Opis

niedziela, 08.01.2017r.

odmieniec zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Czy kiedykolwiek słyszał o Królestwie Thamor? Zapewne nie, gdyż to królestwo jest całkowicie odizolowane. Król ten jest egoistą i przekonuje swoich poddanych, że Thamor jest jedynym miejscem na świecie, a wszystko dokoła jest końcem świata. Myśli, ze w ten sposób uda mu się rządzić wiecznie. Jest to miejsce z niesamowitą dyktaturą, wiedza nie jest dozwolona dla każdego, z wyjątkiem tych książek, które są dopuszczone przez króla, nic więcej. A jeśli ktoś dowie się czegoś więcej, król upewnia się, że ta osoba jest odpowiednio ukarana.

Większość obywateli wierzy w te historie,że Thamor jest jedynym miejscem na ziemi oraz że ich król jest najlepszym królem świata, a przynajmniej, ze jest jedynym królem w świecie, co oznacza, że najlepszym jest na pewno. Jest jednak jedna dzielna dziewczyna w Królestwie, zawsze spragniona wiedzy i odkrywania nowych rzeczy, która po prostu nie wierzy w opowieści swojego króla.

Kiedyś wybrała się w tajemnicy poza królestwo i odkryła, że jej podejrzenia były prawdziwe. Dlatego zdecydowała się zebrać jak najwięcej przedmiotów ze świata zewnętrznego i pokazać je mieszkańcom Królestwa Thamor. Pomóż jej w tym przedsięwzięciu i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.
odmieniec skomentowała
Treść komentarza: Fajna, ciekawa gra!
odmieniec skomentowała
Treść komentarza: Fajna! To prawda - relaksująca!

piątek, 20.05.2016r.

odmieniec skomentowała
Treść komentarza: Gościu! Wybacz, to co napisałam odnośnie PAUZY to się odnosi do innej gry.
Też fajnej:

Gold Rush Treasure Hunt
Pozdrawiam!
odmieniec skomentowała
Treść komentarza: Jak zastopujesz/pauza/ to następne wejście będzie ciąg dalszy!
Życzę powodzenia!

niedziela, 01.05.2016r.

odmieniec skomentowała
Treść komentarza: Mój rekord w zbieraniu kamieni to 17 szt. Miłego grania!

wtorek, 02.02.2016r.

odmieniec zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Klikaj na grupy minimum 3 jednakowych elementów znajdujących się obok siebie w celu wyeliminowania ich z planszy. Pośród nich będziesz znajdował grudki złota. Usuń grupę przynajmniej trzech grudek złota, aby przejść do kolejnego etapu.

poniedziałek, 14.09.2015r.

odmieniec zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: W tej grze przyjdzie Ci wcielić się w detektywa, który zajmuje się rozwiązywaniem zjawisk paranormalnych. Udasz się do Doliny Strachu, gdzie podobno dzieje się coś strasznego. Podobno złe duchy przebudziły się i terroryzują wszystkich, którzy znajdą się w tym miejscu.

Wierzymy, że Twoje doświadczenie i nabyte wraz z nim znajomości pozwolą Ci rozwiązać tę sprawę doskonalę. Zadzawoń do Agnes, która jest duchem i pomoaga Ci za każdym razem, gdy ją o to poprosisz. Pełni ona rolę medium pomiędzy światem duchów a światem realnym, więc z pewnością wie, jak co zaradzić na takie problemy.

Twoja misja musi zakończyć się sukcesem, w przeciwnym razie ludzie, którzy zamieszkują to miejsce będą żyć w przerażeniu i zagrożeniu życia, gdyż te duchy to nie jest coś, co można zignorować. Pozbądź się ich i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty. Powodzenia!


niedziela, 13.09.2015r.

odmieniec zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wróżka to rodzaj mitycznej istoty czy legendarnego stworzenia, które zakorzeniło się w europejskim folklorze. Istota ta posiada wiele zdolności, opisanych jako metafizyczne, nadprzyrodzone lub ponadnaturalne. W opisach wróżki występowały jako młode, czasem skrzydlate, pełne magicznych mocy. Istnieje wiele opowieści świadczących o tym, że ludzie spotykali je w teraźniejszości, czy niedalekiej przeszłości, ale wydaje się, że niełatwo natrafić na te stworzenia.

Patricia jest kobieta w średnim wieku, która spędziła całe swoje życie w małej miejscowości Forcht. Zawsze podobało się jej piękna przyroda, która otacza jej dom, a zwłaszcza małe jezioro, które lubi nazywać Fairy Pond. Patrycja wspomina, że kiedy była bardzo młoda, to była świadkiem obecności wróżki w jeziorze. Pamięta to jako niesamowity widok i często spędza wolny czas w tym miejscu pełna nadzei, że powórzy się taka sytuacja.

Zrobiłaby wszystko, aby udowodnić, że to co widziała jest prawdziwe, a nie tylko część jej dziecięcych fantazji. Zbadaj to miejsce razem z nią i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.


czwartek, 10.09.2015r.

odmieniec zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Bycie rycerzem króla może być bardzo szlachetnym zadaniem, a jednocześnie ekscytującym i odpowiedzialnym. Praca ta oznacza poszanowanie dla rozkazów króla, jego zasad i jego pomysłów, chodź czasami może to być nieprzyjemne. Tak właśnie jest w przypadku rycerza imieniem Ancelot. Jest on jednym z tych, którzy brali udział w wielu najtrudniejszych misjach oraz bitwach. Chodzi o to, że pozostali rycerze, ludzie z którymi pracował wiele lat i walczył z nimi ramię w ramię, planują bunt przeciw królowi. Nie są oni zadowoleni ze sposobu w jaki król rządzi krajem.

Ancelot spędził tak wiele szczęśliwych chwil z przyjaciółmi, a tym razem będzie musiał stawić im czoła i zrobić coś, co może zniszczyć te przyjaźnie bezpowrotnie, ale z drugiej strony pomoże królestwu. Król dowiedział się o szykowanym spisku i powierzył Ancelowtowi powstrzymanie zamieszek.

Konkretnie rzecz ujmując jego zadaniem jest przeniknąć w szeregi rycerzy i uzyskać jak najwięcej informacji na temat grupy rebeliantów i planowanych zamieszek. Król uważa, że posiadanie tych informacji pozwoli mu zdusić zamieszki w zalążku. Ancelot kocha i szanuje króla, ale z przyjaciółmi łączy go tak wiele skomplikowanych spraw... Więc musi podjąć decyzję, czy warto?!

Towarzysz mu w tej przygodzie i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.


Gracze online (7):
Polecamy: