reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: nitromek

Login: nitromek
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 21.11.2009r.
Ost. logowanie: 08.02.2011, 16:56
Punkty: 99
Wiek 24
Status offline
Opis

piątek, 28.01.2011r.

nitromek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wcielasz się w jedną z dwóch postaci. Mężczyzna walczy przy pomocy miecza, kobieta posiada łuk. Twoim zdaniem jest zlikwidowanie wszystkich przeciwników. Musisz działać szybko, bo z każdą sekundą pojawia się coraz więcej wrogów.
Poruszasz się za pomocą strzałek, ciosy zdajesz po kliknięciu na przeciwnika lewym przyciskiem myszy.
nitromek skomentował
Treść komentarza: super gr 5/5 i do ulu

poniedziałek, 12.07.2010r.

nitromek skomentował
Treść komentarza: 5/5 i do ulu

czwartek, 08.07.2010r.

nitromek skomentował
Treść komentarza: 1/5 dla zachęty
nitromek zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Hugo w Labiryncie - Sterujesz doskonale znanym wszystkim bohaterem imieniem HUGO w celu wydostania się z labiryntu. Wyjście z labiryntu blokują zamknięte wrota - nie próbuj ich forsować ;). Musisz więc znaleźć wcześniej przełącznik otwierający wyjście. Uważaj na ścianki labiryntu - nie możesz ich dotknąć. W każdym z labiryntów możesz dodatkowo zebrać bonusy. Czas w jakim pokonasz labirynt jest mierzony i od niego zależy Twój wynik końcowy.

Sterowanie Hugo-Statkiem - kursory klawiatury (w prawo, w lewo, w górę i w dół),
Lamka w prawym dolnym rogu - informuje czy jest przełączony przełącznik,
Chrupki/ciastka w lewym dolnym rogu - ilość zebranych bonusów,
Postać Hugo w środkowej, dolnej części ekranu to ilość żyć Hugo,
Czas - w lewym górnym rogu,
Znak zapytania w prawym górnym rogu - pomoc,
Spacja - turbo przyspieszenie Hugo-Statku,
P - zatrzymanie gry - pauza.

sobota, 21.11.2009r.

nitromek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zostałeś hodowcą roślin i zwierząt. Hodujesz kwiaty, pomidory, kukurydzę, winogrona i inne rośliny. Dbasz o nie w taki sposób, aby plony były jak najbardziej okazałe. Na początku kupujesz odpowiednie nasiona, w zależności jaką roślinę chcesz wyhodować. Zasiewasz, podlewasz i czekasz aż urosną. Od czasu do czasu należy nasze roślinki spryskiwać emulsją do odstraszania owadów. W twoim gospodarstwie nie powinno zabraknąć także zwierząt i owadów: krowy, owce, strusie, kury, pszczoły i inne. Na twoje hodowlane zwierzęta musisz zwracać się szczególną uwagę. Potrzebują one odpowiedniej pielęgnacji (np. strzyżenie owcy) i konkretnego pożywienia.
Gra posiada kilka poziomów, przechodzi się ją teoretycznymi tygodniami. W ciągu całego tygodnia pracujemy dla klientów, którzy odkupują od nas zasoby. W ten sposób zarabiamy i możemy kupić w sklepie np. nowe zwierzęta, nasiona czy konkretne narzędzia.
Ranch Rush to gra wciągająca od samego początku. Bardzo dobra grafika i klimatyczna muzyka sprawia, że miło spędzamy z nią czas!
nitromek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Czy byłbyś dobrym negocjatorem? Wybieraj odpowiedzi i staraj się uspokoić różnych ludzi.
nitromek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Gra click & point typu Grow. Twoja ucieczka z księżyca pustynnego (Life Ark 3) pociągnęła za sobą katastrofalne skutki dla wszechświata, w którym obecnie się znajdujesz! Twoja poprzednia próba zatrzymania postępującej w rozwoju czarnej dziury spowodowała wyewoluowanie jej do monstrualnych rozmiarów - jakiej ten wszechświat nigdy nie zobaczył wcześniej. Zmieniła się w żrącą maszynę. Tragedia i katastrofa podążają za tobą na każdym kroku! Rzeczy powróciły do punktu wyjścia? Musisz wydostać się z tego świata i znaleźć inny zdolny podtrzymywać twój gatunek! Czasu jest mało, musisz stworzyć portal czaso-przestrzenny, który Ci to umożliwi.

Wcześniejsze części sagi Life Ark znajdują się tutaj: The Life Ark Saga
nitromek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Stwórz swój wymarzony samochód. Coś w stylu programu Pimp My Ride :)
nitromek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przechodź kolejne rundy, korzystając z instrukcji. Wbrew pozorom gra wcale nie jest łatwa.
Gracze online (2):
Polecamy: