reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ney

Login: ney
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 24.07.2016r.
Ost. logowanie: 10.09.2017, 23:36
Punkty: 81
Wiek 106
Status offline
Opis

niedziela, 10.09.2017r.

ney zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Klasyczna gra w statki na kartce papieru.
ney zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wkrocz do magicznego świata RPG. Zostałeś wybrany jako jeden z nowych dyrektorów Valthirian Akademii! Zrekrutuj nowych studentów i nadzoruj ich szkolenie. Poprowadź swoją akademicką grupę tak, by stałą się najlepszą w królestwie
Sterowanie za pomocą myszki.

wtorek, 02.08.2016r.

ney zagłosowała
Miniaturka gry: UNO 3 UNO 3
(458)
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Rewelacyjna gra karciana popularna na całym świecie. Zasady co prawda po angielsku, ale głównie chodzi o dawanie kart o tym samym kolorze lub numerze (znaku także).Celem jest stracenie wszystkich kart. W przypadku braku ruchu należy dobrać 1 kartę.
Sterowanie za pomocą myszki.
ney zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Pracujesz jako bocian w fabryce produkującej... dzieci! Zadbaj o to aby były zadowolone i zadbane oraz w pełni gotowe do dostarczenia rodzicom.
ney zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Sprawdź jaki masz wzrok.

poniedziałek, 01.08.2016r.

ney zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Aby zarobić na ferię zatrudniasz się w restauracji. Do Twoich obowiązków należy szybka i sprawna obsługa klienta. Uwijaj się, by klienci byli syci oraz zadowoleni.
ney zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Sprawdź się w grze "Grasz czy nie grasz" i wygraj milion dolarów!
ney zagłosowała
Miniaturka gry: Flight Flight
(542)
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem będzie wyrzucić papierowy samolocik na jak najdalszą odległość. Po drodze zbieraj bonusy oraz gotówkę, za którą będziesz miał możliwość kupienia ulepszeń. Bardzo prosto wykonane, niezwykle grywalna.

Sterowanie:
Myszka - rzucanie samolotem
WASD lub strzałki - sterowanie samolotem (po dokupienie ulepszeń)
Spacja - dopalacz (po dokupienie ulepszeń)
ney zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jesteś menedżerem nieruchomości, Twój cel to budowa nowego miasta, masz wiele okazji do zarobienia pieniędzy. Dołącz do gry i zbuduj swoje miasteczko! Wysyłaj ciężarówki z towarem i zarabiaj! Powodzenia!

Jesteś właścicielem fabryk dostarczającym elementy na budowę. Umieść pierwszą fabrykę na terytorium, zważając, by była w najdogodniejszym miejscu, możliwie na środku. Następnie przyjmuj zamówienia na poszczególne budowy. Każda z nich ma limitowany okres czasu. Jeśli nie dostarczysz materiałów na czas, budowa zostanie nie dokończona, a Ty nie otrzymasz premii za to ukończenie. Kupuj ciężarówki, by stale zapewniać transport do potrzebujących materiałów terenów. Każda misja ma ograniczony czas, w którym musisz się zmieścić z osiągnięciem dochodu. W zależności od tego jaki będzie ten dochód, otrzymasz brązowy, srebrny lub złoty medal. Za zebrane pieniądze kupuj liczne usprawnienia w menu "upgrades". Dzięki nim będziesz mógł powrócić ponownie na dany level, by poprawić poprzednio ustanowiony wynik.

niedziela, 24.07.2016r.

ney zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Projektowanie gier to trudna praca, ale ktoś musi to robić...
Zarządzaj swoimi pracownikami, aby wypełnić dzienne cele. Pamiętaj: zadowolony pracownik to dobry pracownik!
Gracze online (4):
Polecamy: