reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: natalialuzak

Login: natalialuzak
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 08.11.2015r.
Ost. logowanie: 02.04.2024, 19:14
Punkty: 425
Wiek
Status offline
Opis

wtorek, 02.04.2024r.

natalialuzak dodała
Opis gry: Nadeszła kontynuacja cieszącej się dużym uznaniem serii Epic War! W Epic War 5 znajdziesz trzech bohaterów z unikalnymi historiami, 30 jednostek, 70 umiejętności i 30 akcesoriów. Wywalcz sobie drogę do Bram Piekieł, które zakończą świat, przechodząc przez 12 głównych etapów oraz 8 dodatkowych i 5 etapów próbnych, w których znajdziesz dodatkowe wyzwania.


piątek, 29.03.2024r.

natalialuzak dodała
Opis gry: Wersja DNF 2.2 transmisji oznacza nadejście Kapłaństwa, a gra będzie do niego dołączać począwszy od tej wersji. Ta ulepszona wersja poprawia atrybuty postaci od urodzenia.Po wejściu do gry przekonasz się, że atrybuty postaci to poziom 90 i 10 000 krwi. Zasadniczo może zabić jednym uderzeniem (co za zło~). Zmodyfikowano również wymagane poziomy umiejętności i wyposażenia, aby gracze mogli już na początku gry nauczyć się wszystkich fajnych umiejętności i wyposażyć się w najbardziej olśniewający sprzęt! Po wejściu do gry możesz podjąć się kilku zadań i udać się do lochów, aby zarobić trochę złotych monet, dzięki którym będziesz mógł nauczyć się wszystkich umiejętności :)
natalialuzak dodała
Opis gry: Nienormalna wersja King of Fighters kontra DNF 0.97. Tym razem Cao Zhijing w The King of Fighters dodał 3 nowe ataki ostateczne, które są wspaniałe i niezwykle potężne. Zabójca ma jeszcze jeden ruch do zabicia. Nowo dodane specjalne zabójstwa i ostateczne ruchy innych postaci w tej modyfikacji mogą być używane razem, a zwykłe postacie po prostu się położą, dzięki czemu gra będzie bardziej ekscytująca i zabawna. Gra ma wiele trybów, tryb pk, tryb fabularny, tryb dla dwóch graczy, każdy tryb ma swoje wspaniałe funkcje. Powspomnijmy wspólnie klasyczne KO.

możesz odblokować tylko Mai i Atenę, ale pozostałe pojawią się w innych wersjach, aby odblokować Mai i Atenę musisz ukończyć grę tylko z Kyo i wszystko ukończone
natalialuzak dodała
Opis gry: Ta praca jest wersją gry The King of Fighters vs. Dungeons and Warriors. Dodaje ustawienie nietykalności zabójcy, dlatego nazywa się ją także Assassin Attack. Ta wersja jest także pierwszym przypadkiem, w którym zabójca pojawia się w grze związanej z The King of Fighters vs. Dungeons and Warriors. King of Fighters. To musi być gra akcji. Jest nierozerwalnie związana z projektowaniem umiejętności. Dobra gra akcji musi bardzo szczegółowo rozróżniać umiejętności postaci. Każda postać ma swoje unikalne umiejętności, a styl umiejętności jest również oparty na jej umiejętnościach. osobowość, fabuła postaci lub fabuła komiksowa. Niektóre postacie zostały przeszczepione z The King of Fighters, zachowując większość oryginalnych umiejętności i skupiając się na wzmocnieniu super specjalnych ruchów. Każda postać ma 3 super specjalne ruchy. Gracze mogą je wypróbować po wejściu gra. Wszystkie są bardzo wspaniałe. design.
natalialuzak dodała
Opis gry: Gra King of Fighters: Violent Street jest już dostępna. Gracze przemienią się w Yagamiego i rzucą wyzwanie potężnym przeciwnikom znajdującym się w okolicy. Gra dodaje także funkcję prowokacji, która jest bardzo interesująca. Nie należy ich jednak lekceważyć, bo tak się stanie bądź KO, jeśli jesteś nieostrożny. Czy w końcu uda ci się je odeprzeć i odnieść ostateczne zwycięstwo?
natalialuzak dodała
Opis gry: Pierwsza odsłona arcydzieła z 2012 roku to pełne pasji studio Transmission Force. Mam nadzieję, że wszyscy gracze, którzy lubią DNF, będą się dobrze bawić! W wersji 1.0 gracze mogą wybrać najpopularniejszy strzelec na koreańskim serwerze. Każdy może wyjść z miasta, aby przyjąć zadania polegające na przekazaniu pieniędzy i doświadczenia. Wraz ze wzrostem poziomu postacie automatycznie nauczą się różnych powiązanych umiejętności. Tabela nauki umiejętności: Poziom 4: Strzelanie dwuetapowe, Poziom 7: Szybki bieg, Poziom 9: Atak z biegu, Poziom 11: Umiejętności fizyczne, Poziom 19: Tryb podwójnego pistoletu, Poziom 20: Atak z wyskoku z podwójnego pistoletu, Poziom 21: Podwójny pistolet Szał, poziom 24: ogień z karabinu maszynowego.

czwartek, 14.03.2024r.

natalialuzak dodała
Opis gry: Super walczące postacie Atari są dostępne w grze Street Fighter 2 New Challengers . Wybierz swoją postać i rozpocznij walkę z super innymi walczącymi postaciami lub ze swoim przyjacielem i bądź tym, który będzie lepszy w walce dla dwóch graczy .
Miłej zabawy!środa, 13.03.2024r.

natalialuzak dodała
Opis gry: Kto wygra bitwę? Twórz niesamowite kombinacje, zdobywaj doświadczenie w bitwach i pokazuj, kto jest najlepszy na świecie. Baw się dobrze!

natalialuzak dodała
Opis gry: Używaj broni i mieczy, przebijaj podłogi i ściany, rzucaj meblami biurowymi i wszystkim, czego tylko możesz się złapać, aby pokonać jak najwięcej agentów. Stają się mądrzejsi, silniejsi i uzbrajają się w katany, strzelby i fazery.

natalialuzak dodała
Opis gry: Crazy Zombie, słynna crossoverowa bijatyka, powraca w wersji 7, dodając 4 nowe postacie: Pegasus Seiya, główny bohater Saint Seiya, Cyclops of the X-Men, Syo Kirishima z gry KOF (King of Fighters) i wreszcie Człowiek-Pies. Zombie są liczniejsze niż kiedykolwiek, a świat liczy na to, że zabijesz jak największą ich liczbę! W tej bijatyce dostępnych jest teraz 20 różnorodnych postaci, takich jak Goku (Dragon Ball), Super Mario czy Hulk.
Gracze online (5):
Polecamy: