reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: natalialuzak

Login: natalialuzak
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 08.11.2015r.
Ost. logowanie: 11.06.2022, 21:26
Punkty: 161
Wiek
Status offline
Opis

wtorek, 17.05.2022r.

natalialuzak dodała
Opis gry: Opancerzony wojownik Nawa podwaja się przez poziom, mała gra dla dwóch osób, aby przebić się przez poziom. Wybierz zamkniętą wersję, poziom jest w pełni otwarty. W grze Ma Tian współpracuje ze złym Dr. Li, próbując zbudować szaloną ideę świata Oxela. Oxel to zmutowany ludzki gen, który stał się okrutnym orkiem. Po tym, jak opancerzony wojownik Nava dowiedział się o wiadomościach, postanowił natychmiast powstrzymać zły plan Ma Tiana. Więc zebrał swoich braci, aby udali się do złej bazy Ma Tian, ​​a po drodze było wiele sztuczek.Czy uda im się powstrzymać Ma Tiana? Proszę, pomóżcie im razem.

natalialuzak dodała
Opis gry: Teraz King of Fighters na rynku ma wspólny problem, operacja jest skomplikowana, a postaci jest niewiele! Wtedy ostateczny król wojowników sprawi, że będziesz grać super fajnie, ostateczny ruch wymaga tylko jednego przycisku, a ja opublikuję wszystkie postacie jedna po drugiej

natalialuzak dodała
Opis gry: Ziemia ponownie zmierzy się z najciemniejszym okresem, a potwory ze świata DNF zaatakowały ludzki świat. W poprzedniej wersji Feng Ying Xia walczył samotnie, teraz pojawił się również Yan Long Xia.Feng Yan Xia Xia zaciekle walczył wspólnie z potworami

piątek, 04.02.2022r.

natalialuzak dodała
Opis gry: Jeffrey Cortés jest wyjątkową osobą: dzięki swojej obserwacji, logice i erudycji może uciec z każdego więzienia. Konkluzje są rozczarowujące dla strażników – uciekł z wielu więzień.

W centrum fabuły zdjęcia ponownie Jeffrey Cortes, który przez pomyłkę był w więzieniu. Miejscem jego uwięzienia jest nowoczesne więzienie. Prawdopodobieństwo ucieczki stąd wynosi zero. On i jego przyjaciel opracowali plan ucieczki i wdroży go, jego przyjaciel jest projektantem systemu bezpieczeństwa, razem będą próbowali się wydostać. Jeff będzie musiał walczyć z własnym profesjonalizmem, aby zyskać wolność. Jednak zadaniem jest znalezienie winowajcy w jego areszcie i zemsta na organizatorze tak poważnie w sprawie. Czy protagonista opracuje idealny plan ucieczki i wyjdzie? baw się dobrze

Cechy:

Ekscytujące przygody
Zdobądź osłonięty arsenał broni
Świetna grafika i efekty dźwiękowe
Ulepszenie umiejętności
Dynamiczne bitwy
Proste sterowanie

środa, 05.01.2022r.

natalialuzak dodała
Opis gry: Gra walki, opowiada historię Three Kingdoms i King of Fighters Battle, wyraźny obraz, zmieniające się umiejętności, podkreślające silne poczucie walki.
natalialuzak dodała
Opis gry: Wybierz jedną ze swoich ulubionych postaci z tej klasycznej arkady i ukończ przygodę. Poszukaj jednego ze swoich kolegów, który został uwięziony przez złą drużynę DNF. Gra jest po chińsku, ale sterowanie jest łatwe do zrozumienia. Gra dla jednego lub dwóch graczy.

poniedziałek, 08.02.2021r.

natalialuzak dodała
Opis gry: Super zręcznościowa gra walki jest tutaj! Super Golden Street Fighter 3 jest tutaj! Nowa wersja wykorzystuje najnowsze horyzontalne sceny zręcznościowe, nie tylko dziedziczy oryginalne fajne efekty umiejętności, ale także poprawia poczucie uderzenia i jakość obrazu, a także ma zupełnie nowy system rekwizytów, dzięki czemu gra jest bogatsza. Najnowsza potężna bitwa z bossem czeka na Ciebie. Ci, którzy lubią gry dla dwóch graczy, również są błogosławieni, gra obsługuje tryb dla dwóch graczy! Pośpiesz się i zadzwoń do znajomych, aby razem przebić się przez poziomy lub walczyć z dwiema pasjonatami!

natalialuzak dodała
Opis gry: The King of Fighters To turniej King of Fighters wagi ciężkiej, w którym będą obecni mistrzowie tacy jak Orochi, Lawn Jing, Iori i Ice Girl. Zobaczmy, kto może wygrać mecz.
natalialuzak dodała
Opis gry: Wkrocz do świata The King of Fighters i udowodnij, ze to Ty jesteś najlepszym wojownikiem.
natalialuzak dodała
Opis gry: Mystic Knight to fajna bijatyka bardzo w kturej ma sie 4 poctacje do wyboru a 2 zabrokowane uwaga wercja hacked gze sie zakupy dadają zł i poziom w górę bardzo szybko powodzenia
Gracze online (1):
Polecamy: