reklama
| Login: | natalia999 |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 07.04.2010r. |
| Ost. logowanie: | 30.07.2015, 14:21 |
| Punkty: | 12 984 |
| Wiek | 25 |
| Status | offline |
| Opis | Jestem nieprzewidywalna, dzika, nieokiełznana. Jestem miła, słodka, piękna. Jestem NIEZASTĄPIONA! |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Twoim zadaniem będzie kierowanie mechanicznym jednorożcem tak, aby zdobył jak największą ilość punktów. Sterowanie: Z-skok X-atak |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Bierzesz pod swoją opiekę jedno z czterech zwierząt, dwóch kotów i dwóch psów. Następnie opiekujesz się nim kąpiąc go i czesząc. Potem ubieramy zwierzaka i wystawiamy na pokaz ustawiając się w kadry aparatów i klikając spacje, by za pozować. Po tym pokazie publicznym oceniają zwierzaka sędziowie. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Pływasz w akwarium i zjadasz wszystkie inne ryby mniejsze od siebie. Sterownie strzałkami. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Gra wzorowana na lata 80'. Biegaj swoim Dino, zdobywaj punkty zbierając jajka i jedząc mniejsze zwierzęta. Za zdobyte punkty możesz ulepszać swojego Dino. |
| Treść komentarza: | Proszę wojtekdyrcz ja tak mam kto mnie lubi ja go też lubię . |
| Treść komentarza: | Dominika to koteczek001 już dawno się znamy wyjechała kiedyś do szpitala powiedziała że za 4 dni wróci a wróciła nie po 4 dniach tylko po 6 MIESIĄCACH ! Paprykopieprz, pikantny smok. |
| Treść komentarza: | Boli cię Justyna ? Dżinsowa Marzycielka już 3 raz . |
| Treść komentarza: | Fajnie nie ? Ja i Ola i Nina z mojej klasy jesteśmy przewodniczącymi klasy więc w piątek ( w tym tygodniu) razem z naszą nauczycielką wybierzemy najfajniejsze zabawy piszemy teraz na kartkach pomysły wię PROSZĘ was dziewczyny o jakieś pomysły jeśli to morzliwe . Agnieszka Zrób-To-Sam. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Ubieramy znaną już z poprzednich ubieranek Codi w ubrania o iście magicznym stylu. Musimy sprawić, by bohaterka wyglądała tajemniczo i uroczo. |
| Treść komentarza: | Długo się mi ładuje . 50, 30, 50, 50 . |