reklama
| Login: | najna |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 30.06.2007r. |
| Ost. logowanie: | 02.07.2008, 12:15 |
| Punkty: | 8 |
| Wiek | 32 |
| Status | offline |
| Opis |
| Treść komentarza: | Bardzo fajna gierka podoba mi się ta scena z Ozzym.... 5![]() |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Jedziesz metrem i jest straszny tłok.. Kombinuj tak aby pozbyć się innych pasażerów i zrobić sobie troszkę luzu ;) |