reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: mysza89100

Login: mysza89100
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 03.08.2010r.
Ost. logowanie: 01.10.2023, 16:53
Punkty: 288
Wiek 35
Status offline
Opis

czwartek, 03.06.2021r.

mysza89100 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pool Party to bardzo urocza i niezwykle miodna gra typu „dopasuj 3” z wieloma poziomami. Na każdym poziomie są różne zadania do rozwiązania i ulepszenia, które mogą nam pomóc. Potrzebujemy ich szczególnie, gdy pozostało tylko kilka ruchów, ponieważ na każdym poziomie ich ilość jest ograniczona.

sobota, 02.11.2019r.

mysza89100 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona kultowego mahjonga. Zasady są identyczne jak w każdej grze tego typu. Należy połączyć w pary dwa klocki o takich samych obrazkach, aby je wyeliminować, ale tylko takie, które nie są przyblokowane przez inne.
Doprowadź, aby wszystkie klocki zniknęły z planszy.

Jeśli utkniesz, kliknij przycisk „Wskazówka (Hint)” w prawym dolnym rogu, aby uzyskać pomoc!

poniedziałek, 29.07.2019r.

mysza89100 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Pomóż wiewiórkom uzbierać jak największą ilość żołędzi na zimę. Udowodnij swoje umiejętności w ponad 50 trudnych poziomach i spróbuj ukończyć każdy poziom z 3 gwiazdkami!

czwartek, 22.11.2018r.

mysza89100 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gra oparta na znanej książce Juliusza Verne'a oraz filmie "W 80 dni dookoła świata"

Masz tylko 80 dni na okrążenie globu zaliczając poszczególne państwa i kontynenty. Każdy etap "podróży" to zagadkowe puzzle, które musisz rozwiązać.

poniedziałek, 12.11.2018r.

mysza89100 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Klikaj na grupy minimum 3 jednakowych elementów znajdujących się obok siebie w celu wyeliminowania ich z planszy. Istnieje możliwość przekręcenia planszy klikając na strzałki w lewym i prawym górnym rogu ekranu gry.
Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 14.01.2017r.

mysza89100 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona kultowego mahjonga, tym razem w średniowiecznych klimatach. Zasady są identyczne jak w każdej grze tego typu. Należy połączyć w pary dwa klocki o takich samych obrazkach, aby je wyeliminować, ale tylko takie, które nie są przyblokowane przez inne.
Doprowadź, aby wszystkie klocki zniknęły z planszy.

wtorek, 06.12.2016r.

mysza89100 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Poznaj legendy starożytnej Azji. Starożytni uczniowie Chaosu niszczą siedzibę bogów, wszystko wokół zmienia się w kamień, a wszyscy są bezsilni, aby ich zatrzymać. Święty Oracle zapowiedział przyjście Wybrańca noszącego artefakt.
Możesz to Ty jesteś tym wybrańcem! Uratuj bogów z tej jakże beznadziejnej sytuacji przy użyciu niesamowitych bonusów i dopalaczy. Wraz ze swoją towarzyszką, Boginią Wiatru, będziesz musiał przebyć długą drogę i pokazać swoją siłę w wielu różnych umiejętnościach.
Użyj mózgu i magii, by pokonać chaos!
mysza89100 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Dopasuj starożytne artefakty, kamienie i monety, by pomóc uratować starożytne Ateny od perskiej inwazji w tej zabawnej grze logicznej. Istnieje wiele różnych poziomów, każdy poziom ma inne zasady i cele, różne bonusy, łańcuchy i inne przeszkody. Postaraj się zdobyć 3 gwiazdki na każdym poziomie!

Główne cechy:
* wiele różnych wyzwań (ograniczony czas, zamrożone figury, tornado i wiele innych)
*Imponujące efekty wizualne (bomby, błyskawice, deszcz ognia)

czwartek, 24.03.2016r.

mysza89100 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wciel się w menadżera Parku Rozrywki Safari. Twoim celem jest upewnienie się, że entuzjaści dzikiego życia i turyści w parku świetnie się bawią podczas swoich wakacji. Musisz oprowadzić ich po parku i zapewnić jak najlepsze ujęcia zdjęć. Youda Safari posiada rozgrywkę wiele różnych atrakcji, na przykład, nowe pojazdy, większe udogodnienia dla turystów, restauracje i nowoczesną obsługę, a także przeróżne śmieszne zwierzęta i kolorowy park safari na kilku kontynentach od Północnej Ameryki do Afryki. Musisz zapewnić wszystkim turystom niezapomniane doświadczenia z urlopu! Przeprowadź ich obok szalonych małp, buntowniczych nosorożców i zabawnych hipopotamów. Po drodze uważaj na lwy i rozglądaj się za innymi dzikimi zwierzętami!
Sterowanie za pomocą myszki.

Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność może długo ładować się.

poniedziałek, 02.04.2012r.

mysza89100 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Zabawa typu point&click. Wkrocz do Biura Zwierząt i pomóż jeżowi w uzyskaniu wymarzonej licencji.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (2):
Polecamy: