reklama
| Login: | mulko |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 09.06.2008r. |
| Ost. logowanie: | 09.06.2008, 18:34 |
| Punkty: | 5 |
| Wiek | 46 |
| Status | offline |
| Opis |
| Treść komentarza: | zabrali ci autko mówisz. Aby do niego wsiąść nacisnij c to sie w nie zamienisz. i aby wyjsc tez c. |