reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: moonshine

Login: moonshine
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 21.09.2007r.
Ost. logowanie: 28.12.2019, 18:49
Punkty: 994
Wiek 41
Status offline
Opis

wtorek, 28.11.2017r.

moonshine skomentowała
Treść komentarza: dlugo sie laduje lub nie dziala
moonshine skomentowała
Treść komentarza: dzieci zadowolone
moonshine zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zaopiekuj się słodką Moaną i pomóż jej w kąpieli.
moonshine zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.
moonshine zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Kolejna odsłona wielkiego hitu przed paru lat. W grze zrobimy drinki z napojów wysokoprocentowych, ananasa, wisienek i lodu. Ważny jest każdy szczegół wraz długością mieszania. W tej odsłonie zamiast barmana jest seksowna barmanka, którą także można przebierać.

poniedziałek, 07.08.2017r.

moonshine zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Jesteś menedżerem nieruchomości, Twój cel to budowa nowego miasta, masz wiele okazji do zarobienia pieniędzy. Dołącz do gry i zbuduj swoje miasteczko! Wysyłaj ciężarówki z towarem i zarabiaj! Powodzenia!

Jesteś właścicielem fabryk dostarczającym elementy na budowę. Umieść pierwszą fabrykę na terytorium, zważając, by była w najdogodniejszym miejscu, możliwie na środku. Następnie przyjmuj zamówienia na poszczególne budowy. Każda z nich ma limitowany okres czasu. Jeśli nie dostarczysz materiałów na czas, budowa zostanie nie dokończona, a Ty nie otrzymasz premii za to ukończenie. Kupuj ciężarówki, by stale zapewniać transport do potrzebujących materiałów terenów. Każda misja ma ograniczony czas, w którym musisz się zmieścić z osiągnięciem dochodu. W zależności od tego jaki będzie ten dochód, otrzymasz brązowy, srebrny lub złoty medal. Za zebrane pieniądze kupuj liczne usprawnienia w menu "upgrades". Dzięki nim będziesz mógł powrócić ponownie na dany level, by poprawić poprzednio ustanowiony wynik.
moonshine zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Rozwijaj Grecką cywilizację z małej wioski do wielkiego państwa-miasta!

Główne cechy gry :
W ciągu 2790 lat (od 3000 do 210 pne), będziesz musiał:
* Zwiększyć populację
* Wynaleźć technologię
* Konstruować budynki
* Handlować towarami
* Zbadać Grecję
* Znaleźć nowe miasta
* Rozpocząć i zakończyć wojen z sąsiadami
* Przetrwać w prawdziwych wydarzeniach historycznych

Kluczem do zwycięstwa jest wybór odpowiednich priorytetów rozwojowych, lokowanie zasobów i zarządzanie polityką zagraniczną.

sobota, 05.08.2017r.

moonshine skomentowała
Treść komentarza: bardzo kiepska
moonshine zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Prowadź hotel fantasy, przyjmujący wielu klientów! W tej grze zarządzanie możesz grać dowolną rolę w budynku. Jako recepcjonistka pomożesz gościom meldującym się w hotelu i wydasz im klucze. Jako gość musisz pojechać windą do swojego pokoju. Potem odpowiadaj na pukanie sprzątaczki i telefony obsługi!
moonshine skomentowała
Treść komentarza: chyba nie dla mnie ta gierka
Gracze online (1):
Polecamy: