reklama
| Login: | moniss |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 10.03.2007r. |
| Ost. logowanie: | 07.03.2017, 16:58 |
| Punkty: | 10 684 |
| Wiek | 34 |
| Status | offline |
| Opis |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | Zasiądź za sterami czołgu i pokonaj wroga zdobywając jak najwięcej punktów. Sterowanie: W;S;A;D - poruszanie się Myszka - celownik LPM - strzał |
| Treść komentarza: | słaba gra tylko 2 |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | HICIOR! Wciel się w instruktora skoków spadochronowych i wskaż podopiecznym kiedy należy otworzyć spadochron! Sterowanie za pomocą myszki. Spadochron się otwiera po kliknięciu na skoczka. Wyniki prosimy podawać w komentarzach. |
| Treść komentarza: | gra ujdzie daje 3![]() |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | Druga część realistycznej przygodówki typu point and click, w której zbieramy różne przedmioty i używamy je w odpowiednich miejscach. |
| Treść komentarza: | a mi sie zbytnio nie podoba daje 2![]() |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Ucieknij ze szpitala dla obłąkanych! Sterowanie: Strzałki - poruszanie się A - świrowanie wariata (odstrasza pielęgniarzy) S - podniesienie przedmiotu oraz rzut |
| Treść komentarza: | niezle porąbana gra 3 daje![]() |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Grasz na perkusji, jak pojawią ci się strzałki to użyj ich na klawiaturze tak jak ona wskazują. A jak ukarze się kwadrat to naciśnij spację. Gra dla tych którzy chcą zostać perkusistkami!! |
| Treść komentarza: | smiechowa ta gra XD daje 4 ^^ |