reklama
| Login: | moniss |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 10.03.2007r. |
| Ost. logowanie: | 07.03.2017, 16:58 |
| Punkty: | 10 684 |
| Wiek | 34 |
| Status | offline |
| Opis |
| Treść komentarza: | takie sobie 3............ |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Bardzo dobrze dopracowana gierka. Trzeba troszkę poczekać zanim się załaduje gra, ale naprawdę warto jeżeli ktoś lubi tego typu gry. |
| Treść komentarza: | bosska gierka oczywiscie 5![]() |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Sympatyczna, a zarazem dość nietypowa minigierka. Staramy się przejść po linie balansując tyczką. Przeszkadzają nam w tym np. siadające na niej ptaki. |
| Treść komentarza: | 95 bardzo fajna gra 5![]() ![]() ![]() |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | Wciśnij gaz do oporu i wykończ swoich przeciwników ( 7 rodzajów broni ) w tych ekscytujących wyścigach |
| Treść komentarza: | cienkie 2.............. |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Robimy przeróżne fikołki szczurkiem arkobatą. Aby się wybić używaku strzałki w góre, natomiast ewolucjie wykonujemy klawiszami od 1 do 5. |
| Treść komentarza: | lol jak mozna nie wiedziec o co chodzi przeciez trzeba wykonywac tym szczurkiem akrobacje przytrzymujemy spacje i puszczamy on skacze i przyciskamy klawisze od 1 do 5 zeby wykonał akrobacje i przeliczane to jest na punkty lol dam 3 nie zachwyca ale da sie zagrac |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Ładna, prosta i miła strzelanka. Sterowanie klawiszami strzałek. Ctrl to strzał a Shift to bomba. Nie zapomnij zbierać dodatków zwiększających moc. |