reklama
| Login: | moniss |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 10.03.2007r. |
| Ost. logowanie: | 07.03.2017, 16:58 |
| Punkty: | 10 684 |
| Wiek | 34 |
| Status | offline |
| Opis |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Trzecia część świetnej gry przygodowej Nevermore. Tym razem nasz stary znajomy musi rozwikłać trudną zagadkę. Sterowanie za pomocą strzałek oraz spacji. Aby uruchomić grę należy kliknąć w kółko znajdujące się na początkowej planszy. Inne gry z serii Nevermore znajdują się tutaj: Nevermore 1 oraz 2 |
| Treść komentarza: | spoko gra dam 4 |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Prosta ale bardzo wciągająca gra platformowa. Twoim zadaniem jest dotarcie do wyjścia w każdym poziomie. Przechodząc przez strzałki obracasz plansze. |
| Treść komentarza: | niezła gra 4 |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Jesteś zręczna, modna i lubisz tańczyć? To gra w sam raz dla Ciebie! Stwórz postać, wybierz imprezę, i baw się do białego rana! Pozostaje mi tylko życzyć Ci dobrej zabawy. Sterowanie: Ustawienia: myszka Taniec: strzałki na klawiaturze |
| Treść komentarza: | słaba ta gra,pewnie dlatego ze sama mam stepmanie i matę do tańczenia i lepiej sie gra na macie niz przyciska przyciski na klawiaturze dla gry 3^^ |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Stwórz grupy trzech lub więcej baniek tego samego koloru, aby zniknęły z ekranu. Uważaj: strzelanie spowoduje obracanie baniek! Wyczyść planszę, zdobywając jak najwięcej punktów. Sterowanie: Myszka - celownik LPM - strzał |
| Treść komentarza: | gra jest w sumie trudna ale bardzo fajna dlatego dam 5 ^^ |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Weź "spluwę" w rękę i wykończ ziomala. Sterowanie za pomocą myszki. |
| Treść komentarza: | beznadziejna gra 1! |