reklama
| Login: | moniss |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 10.03.2007r. |
| Ost. logowanie: | 07.03.2017, 16:58 |
| Punkty: | 10 684 |
| Wiek | 34 |
| Status | offline |
| Opis |
| Treść komentarza: | beznadziejna gra 1![]() |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Wciągający symulator DJ'a . Zasiądź za sterami muzycznej konsolety i rozkręć mega imprezę! Staraj się utrzymać w rytmie aby zdobyć jak najwięcej punktów. Sterowanie za pomocą myszki. |
| Treść komentarza: | gra ujdzie ale jest za krotka dlatego 3![]() |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Przekręcaj planszę tak aby guziki tego samego koloru znalazły się obok siebie w celu wyeliminowania ich. Sterowanie za pomocą strzałek. |
| Treść komentarza: | niezła gra mi sie udało do 10 przejsc daje 4![]() |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | HICIOR! Odnajdź klucz i przejdź do kolejnego etapu. Sterowanie za pomocą myszki. Gry w podobnym klimacie znajdują się tutaj: Kagi Nochi Tobira oraz Hoshi Saga |
| Treść komentarza: | super gra przeszłam całe oczywiscie 5![]() |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Świetna gra szkoląca szybkie pisanie na klawiaturze! Wciel się w czarnoksiężnika i wyrusz naprzeciw krwiożerczym orkom. Na orki należy rzucać zaklęcia. W tym celu wklikujemy imiona atakujących nas potworów |
| Treść komentarza: | hmm czy ja wiem mi sie szybko znudziła daje 3 ![]() |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Naucz się smażyć perfekcyjne kiełbaski w cieście! Zasady : Używaj myszki w tej grze. Kliknij, aby wziąć kiełbaskę, zanurzyć ją w cieście, a następnie w oleju. Usmaż ją na złoty kolor, połóż na tacy i polej sosem. Smacznego! |