reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: minga92

Solucja do gry: Obama Ratface

+4

« Wróć do listy solucji tego użytkownika

1. Bierzemy z biurka zapalniczkę, a z regału z książkami butelkę.
2. Bierzemy czerwoną rakietę. Klikamy w nią i wybieramy "use". Gdy Obama ma założoną rakietę klikamy na zapalniczkę, a następnie na Obamę.
3. Zabieramy czerwoną torebkę i młotek. Klikamy na klowna (Ronald), w trzecim dialogu dowiadujemy się że da nam balonik za coś słodkiego. Wchodzimy do wejścia obok klowna i rozmawiamy ze sprzedawcą. Wychodzimy.
4. Idziemy w prawo. Rozmawiamy z chłopcem z lizakiem i z chłopcem schowanym w beczce. Otwieramy czerwoną torebkę z McDonalda (wychodzi hamburger i zepsute pudełko).
5. Dajemy hamburgera chłopcu w beczce. Ten w zamian daje nam kwadratową piłkę, którą dajemy chłopcu z lizakiem. W zamian oddaje nam słodycz.
6. Idziemy w lewo i dajemy klownowi lizaka. Dostajemy od niego czerwony balonik. Klikamy na wejście obok klowna i dajemy balonik sprzedawcy. Dostajemy w zamian figurkę kota. Rozbijamy figurkę młotkiem i otrzymujemy pieniądze. Dajemy je sprzedawcy i w zamian możemy zabrać wszystkie rzeczy z półki. Wychodzimy.
7. Idziemy w prawo i znowu w prawo. Rozmawiamy z ochroniarzem. Dowiadujemy się, że RatFace jest w środku budynku. Klikamy na słoik i na kawałek ciasta, które robi się zielone. Dajemy kawałek ciasta ochroniarzowi. Gdy odblokuje się środkowa strzałka (aby wejść do środka) klikamy na nią.
8. Rozmawiamy ze szczurem. Po rozmowie klikamy na butelkę i dajemy ją szczurowi. Ponownie z nim rozmawiamy. Dowiadujemy się że RatFace lubi ser z szynką i ananasem. Zabieramy ananasa ze stolika. Wychodzimy
9. Klikamy na ananas i na ser, na szynkę i ponownie na ser. Idziemy w prawo.
10. Klikamy na ser z ananasem i szynką i klikamy na studzienkę kanalizacyjną. Po chwili szczur wychodzi z kryjówki.

Gracze online (10):
Polecamy: