reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: minewra

Login: minewra
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 26.07.2011r.
Ost. logowanie: 12.01.2022, 13:05
Punkty: 5 612
Wiek 23
Status offline
Opis I tried to be someone else But nothing seemed to change I know now, this is who I really am inside Finally found myself Fighting for a chance I know now, this is who I really am ♥

środa, 12.01.2022r.

minewra zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Dla młodej kobiety wybierz ciekawy strój oraz dodatki. Postaraj się, by wyglądała pięknie!
minewra zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Garden Tales 2 to długo oczekiwany następca najbardziej ukochanej i zabawnej gry typu match3 w historii! Dzięki zupełnie nowym poziomom i mnóstwu szlifowania Garden Tales 2 przenosi Cię z powrotem do zabawnego świata dopasowywania owoców. Niezależnie od tego, czy chcesz odpocząć po ciężkim dniu pracy, czy potrzebujesz czegoś, co pomoże Ci odprężyć się od zmartwień - wesoła muzyka i świetna grafika pomogą Ci znaleźć spokój i radość.

Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe elementy znalazły się obok siebie w celu wyeliminowania ich z planszy. Przy 4 zlikwidowanych elementach, pojawiają się bonusy.
minewra zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Bohater, który szukał skarbu w ogromnej świątyni, ma problemy w kolejnej odsłonie Temple Run! Bohater ma za sobą potwora, który jest obrońcą skarbu. Na jego drodze czeka wiele przeszkód. Po drodze powinien biegać, omijać przeszkody i zbierać bonusy. Możesz ulepszyć cechy postaci za pomocą monet, które zbierasz po drodze, korzystając z menu „Umiejętności” ("Abilities") w menu głównym.

poniedziałek, 30.08.2021r.

minewra zagłosowała
Miniaturka gry: MOLE MOLE
(3)
Ocena
(3)
Opis gry: Platformówka z jednym przyciskiem, w której pomagasz kretowi dostać się na dno jaskini, unikając wszystkich pułapek.

Kret może skakać z boku na bok, odbijając się od ścian.
minewra zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Laser Push to gra logiczna, w której celem jest otwarcie drogi do wyjścia poprzez popychanie bloków laserowych i kierowanie laserów na przełączniki otwierające drzwi.
minewra zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: BoxBob to wymagająca gra logiczna z 16 poziomami, w której grasz jako Bob i wyruszasz w podróż, by być najlepszym w swojej pracy.

środa, 23.06.2021r.

minewra zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: HICIOR! Doskonała przygoda typu point'n'click z elementami horroru. Wcielamy się w postać kosmicznego pasożyta, który wylądował na Ziemi. Aby przeżyć, musimy zabijać napotkane istoty.
minewra zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Ciekawa gra escape wykonana w scenerii sklepu z zabawkami. Przy pomocy młodego chłopca, mamy za zadanie rozwiązać kilka zagadek
minewra zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Paris Hilton została aresztowana! Pomoż jej w ucieczce z więzienia.
minewra zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Gra typu escape. Należy zebrać 5 kluczy, które pozwolą nam wyjść z domu wariatów...
Gracze online (1):
Polecamy: