reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: miners

Login: miners
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 09.04.2012r.
Ost. logowanie: 23.01.2013, 17:11
Punkty: 156
Wiek 23
Status offline
Opis

piątek, 05.10.2012r.

miners skomentował
Treść komentarza: fajna jak na zrecznosciowke

czwartek, 14.06.2012r.

miners skomentował
Treść komentarza: ale wy mnie wkurzycie nie mozecie se czegos scagac a ni gracie w takie gryni

sobota, 26.05.2012r.

miners skomentował
Treść komentarza: ja perdole
ale muza 4 na 5

środa, 18.04.2012r.

miners zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wkrocz do bajecznego świata Mario Bros.Pomóż Mario przejść przez plansze pełne niebezpieczeństw, pozbieraj wszystkie grzyby i na koniec dotrzyj do zamku.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
R - restart
P - pauza

wtorek, 17.04.2012r.

miners zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wreszcie jest długo oczekiwana kolejna część przygód Fancego Pantsa. Tym razem Fancy Pants musi ratować swoją dziewczynę z rąk piratów. W tym celu wędrujemy po różnych krainach po drodze zbierając perły i oczywiście pokonując wrogów napotkanych na drodze.
Sterowanie
Strzałki - poruszanie się
S - skok
A - atak potężnym mieczem (miecz wchodzi do gry dopiero później)
P - pauza

Uwaga, gra ze względu na swoja złożoność może długo ładować się.
miners skomentował
Treść komentarza: fajne 5/5 troche drudne
miners zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! 10800 Zombies to świetna platformowa strzelanka, w której przyjdzie nam się zmierzyć z całymi hordami krwiożerczych zombie. Nasz bohater brnie przez kolejne korytarze, szukając przycisków otwierających drzwi i pokonując całe zastępy żywych trupów. Przeciwnicy atakują nas zarówno wręcz, jak i przy pomocy broni palnej. Nie pozostaniemy im jednak dłużni, gdyż oprócz standardowego pistoletu w nasze ręce oddano solidny arsenał różnych giwer, takich jak np. Shotgun czy granatnik. W lewym górnym rogu ekranu gry widnieje wskaźnik pokazujący w procentach ilość punktów życia, jakie nam pozostały, zaś w prawym aktualnie używana broń i liczba pozostałych naboi. Amunicji jest niewiele, a przeciwników całkiem sporo, więc gra stanowi duże i bardzo wciągające wyzwanie. Pod koniec każdego z rozdziałów czeka nas walka z bossem. Wszystkie postacie, jak i otoczenie wykonane są w charakterystycznym pikselowatym stylu graficznym, który mimo swojej prostoty cieszy oko. Dzięki zróżnicowaniu otoczenia, przeciwników oraz broni w tą darmową zabawę ani przez moment nie wkrada się monotonia.
Przygodowa platformówka w której Twoim celem jest znalezienie wyjścia z planszy i ucieczka przed wściekłymi, zielonymi zombie.
Sterowanie
W;S;A;D - poruszanie się
Z lub Spacja - strzał

sobota, 14.04.2012r.

miners zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zobacz sam co może Ciebie spotkać w Zoo!
Wciel się w krwiożerczą małpę, atakuj ludzi, aby wyeliminować odpowiednią ich ilość w każdym z poziomów. Lecz rób to ostrożnie, abyś sam nie został zabity.
Sterowanie za pomocą strzałek oraz spacji.
miners skomentował
Treść komentarza: mało krwi ale gra nawet fajna 4/5

wtorek, 10.04.2012r.

miners zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Świetna gra na spostrzegawczość, w której nie tylko musimy odnaleźć przedmioty, ale jednocześnie przeżywamy wspaniałą, morską przygodę na podstawie opowiadania Lewisa Carrolla! Pomóż żeglarzom odszukać legendarnego stwora imieniem Snark.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (2):
Polecamy: