reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: miners

Login: miners
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 09.04.2012r.
Ost. logowanie: 23.01.2013, 17:11
Punkty: 156
Wiek 23
Status offline
Opis

piątek, 05.10.2012r.

miners skomentował
Treść komentarza: fajna jak na zrecznosciowke

czwartek, 14.06.2012r.

miners skomentował
Treść komentarza: ale wy mnie wkurzycie nie mozecie se czegos scagac a ni gracie w takie gryni

sobota, 26.05.2012r.

miners skomentował
Treść komentarza: ja perdole
ale muza 4 na 5

środa, 18.04.2012r.

miners zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wkrocz do bajecznego świata Mario Bros.Pomóż Mario przejść przez plansze pełne niebezpieczeństw, pozbieraj wszystkie grzyby i na koniec dotrzyj do zamku.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
R - restart
P - pauza

wtorek, 17.04.2012r.

miners zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wreszcie jest długo oczekiwana kolejna część przygód Fancego Pantsa. Tym razem Fancy Pants musi ratować swoją dziewczynę z rąk piratów. W tym celu wędrujemy po różnych krainach po drodze zbierając perły i oczywiście pokonując wrogów napotkanych na drodze.
Sterowanie
Strzałki - poruszanie się
S - skok
A - atak potężnym mieczem (miecz wchodzi do gry dopiero później)
P - pauza

Uwaga, gra ze względu na swoja złożoność może długo ładować się.
miners skomentował
Treść komentarza: fajne 5/5 troche drudne
miners zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! 10800 Zombies to świetna platformowa strzelanka, w której przyjdzie nam się zmierzyć z całymi hordami krwiożerczych zombie. Nasz bohater brnie przez kolejne korytarze, szukając przycisków otwierających drzwi i pokonując całe zastępy żywych trupów. Przeciwnicy atakują nas zarówno wręcz, jak i przy pomocy broni palnej. Nie pozostaniemy im jednak dłużni, gdyż oprócz standardowego pistoletu w nasze ręce oddano solidny arsenał różnych giwer, takich jak np. Shotgun czy granatnik. W lewym górnym rogu ekranu gry widnieje wskaźnik pokazujący w procentach ilość punktów życia, jakie nam pozostały, zaś w prawym aktualnie używana broń i liczba pozostałych naboi. Amunicji jest niewiele, a przeciwników całkiem sporo, więc gra stanowi duże i bardzo wciągające wyzwanie. Pod koniec każdego z rozdziałów czeka nas walka z bossem. Wszystkie postacie, jak i otoczenie wykonane są w charakterystycznym pikselowatym stylu graficznym, który mimo swojej prostoty cieszy oko. Dzięki zróżnicowaniu otoczenia, przeciwników oraz broni w tą darmową zabawę ani przez moment nie wkrada się monotonia.
Przygodowa platformówka w której Twoim celem jest znalezienie wyjścia z planszy i ucieczka przed wściekłymi, zielonymi zombie.
Sterowanie
W;S;A;D - poruszanie się
Z lub Spacja - strzał

sobota, 14.04.2012r.

miners zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zobacz sam co może Ciebie spotkać w Zoo!
Wciel się w krwiożerczą małpę, atakuj ludzi, aby wyeliminować odpowiednią ich ilość w każdym z poziomów. Lecz rób to ostrożnie, abyś sam nie został zabity.
Sterowanie za pomocą strzałek oraz spacji.
miners skomentował
Treść komentarza: mało krwi ale gra nawet fajna 4/5

wtorek, 10.04.2012r.

miners zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Świetna gra na spostrzegawczość, w której nie tylko musimy odnaleźć przedmioty, ale jednocześnie przeżywamy wspaniałą, morską przygodę na podstawie opowiadania Lewisa Carrolla! Pomóż żeglarzom odszukać legendarnego stwora imieniem Snark.
Sterowanie za pomocą myszki.
Polecamy: