reklama
| Login: | mimaczeq |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 24.02.2010r. |
| Ost. logowanie: | 22.06.2011, 19:36 |
| Punkty: | 10 097 |
| Wiek | 30 |
| Status | offline |
| Opis | Wszystkie strony pochłaniają. Uważaj! Giercownia to mega odkurzacz. |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Dotknij jak najwięcej pomarańczowych kul, uważaj na kule z wykrzyknikiem ponieważ zmieniają one położenie pomarańczowej kuli. Sterujemy myszką. |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Siadaj za kółkiem kultowego garbusa, omijaj napotkane samochody i zdobądź jak najwięcej cennych punktów. Sterowanie: Strzałki - poruszanie się Spacja - skok |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Rozbij jak najwiecej baniek mydlanych odbijając stworka od trampoliny! Trzymając lewy przycisk myszy wciśnięty ustaw w powietrzu trampolinę, żeby stworek mógł się od niej odbić. Uważaj, by nie spadł! |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Zostań amorkiem, strzelaj w serca i w różne bonusy |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | Skacząc jednookim kosmitą zbieraj zielone żelki. Omijaj przy tym niebieskie, by nie stracić życia. Sterowanie za pomocą strzałek. |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Skacz piłeczką po trampolinie, zbierz wszystkie gwiazdki aby przejść do nastepnego poziomu -uważaj na przeszkody. |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Ratujmy małpki, zjadamy banany i uwaga na bomby |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Sterujemy kometa i omijamy przeszkody - na poczatku troche nudne, ale poźniej jazda jest nieziemska! Sterujemy lewym klawiszem myszki. |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Latamy na Motolotni. |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | Strzelamy kwadracikiem do innych kwadracików. Sterowanie: A' W' S' D' - poruszanie się Myszka - celownik oraz strzał |