reklama
| Login: | mimaczeq |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 24.02.2010r. |
| Ost. logowanie: | 22.06.2011, 19:36 |
| Punkty: | 10 097 |
| Wiek | 30 |
| Status | offline |
| Opis | Wszystkie strony pochłaniają. Uważaj! Giercownia to mega odkurzacz. |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Unikaj bloków wysuwających się ze wszystkich czterech ścian! |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Zagraj solówkę klikając na gryfie gitary ... |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Sprawdź jak to jest być perkusistą i zagraj na wirtualnej perkusji ! Sterowanie napisane na bębnach |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Wybierz piosenkę i odpowiednio naciskaj strzałki! |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Jesteśmy DJ-em w dosyć popularnej grze. Naszym zadaniem jest powtarzanie tego co zobaczymy na winylowych płytach. |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Feel The Beat to gra, która sprawdza twoje umiejętności wyczucia czasu i koordynacji. Używając klawiatury jak pianina, musisz w odpowiednim czasie klikać odpowiednie klawisze. Sterowanie: S,D,F Spacja J,K,L |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Gra w której gramy na gitarze. Mamy do wyboru dwa style Klasyczny i Rockowy. Sterowanie zależnie od wybranego stylu. |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Spróbuj swoich sił na fortepianie. Sterowanie myszką lub klawiaturą. |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Klikasz na strzałki jakie ukazują się z prawej strony ekranu, by zatańczyć taniec hip-hop! |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Japońska gierka, w której musimy wciskać klawisze na naszej klawiaturze zgodnie z tym co pojawia się na ekranie komputera. |