reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: milkaadelka

Login: milkaadelka
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 21.12.2013r.
Ost. logowanie: 02.05.2017, 20:14
Punkty: 890
Wiek 27
Status offline
Opis

poniedziałek, 01.05.2017r.

milkaadelka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Trenuj do przyszłych walk swoją grupę zawodników, aby wzięły udział i wygrały nadchodzący Wielki Turniej Potworów. Podnoś ich intelekt, wytrzymałość, szybkość i moc, co w połączeniu w połączeniu z unikalnymi przedmiotami i wzmacniaczami mocy, da ci większą szansę na zwycięstwo. Czy Twoja grupa potworów da radę pokonać żarłacza białego?
milkaadelka zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Wybuchowa kombinacja górniczego sima i budowniczego miasta. Twoje marzenie o budowie własnego rozkwitającego miasta zaczyna się od niewielkich ładunków wybuchowych i żółtej ciężarówki. Gdy "przekopujesz w poszukiwaniu złota krajobraz i pieniądze zaczynają wpływać, to miasto zaczną się rozwijać, będziesz mógł rozszerzać swoje imperium, kupując budynki, sklepy i obiekty. Wkrótce ludzie będą pędzić do obozu w Twoim młodym mieście. Wtedy zaczyna się prawdziwe wyzwanie...

Dołączać do gorączki złota i stań się bogaczem, przez ostrożne (lub czasami masowe) stosowania materiałów wybuchowych.
Wybierz swoją działkę, kup materiały wybuchowe, wydobywaj złoto i wykorzystaj uzyskane wpływy do budowy miasta.
milkaadelka zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Pomóż drużynie Avengers współpracować i pokonać wrogów! Użyj swoich umiejętności i wyjątkowych zdolności każdego członka Avengers, aby walczyć ze złoczyńcami w tej turowej grze strategicznej.
milkaadelka zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Pomóż drużynie Avengers współpracować i pokonać wrogów! Użyj swoich umiejętności i wyjątkowych zdolności każdego członka Avengers, aby walczyć ze złoczyńcami w tej turowej grze strategicznej.
milkaadelka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Najlepsza gra tower defense na świecie powraca oferując więcej niż kiedykolwiek wcześniej! Bloons TD5 ma niesamowite nowe funkcje, w tym wszystkie Twoje ulubione wieże z BTD4 z 8 niesamowitymi aktualizacjami każdej z nich zamiast 4, plus dodatkowo 2 zupełnie nowe wieżyczki.

Jest coś w ludzkiej (i nie tylko) naturze, że z czasem naturalni wrogowie napadają na siebie. Koty kontra psy, lwy kontra hieny czy małpy kontra balony - co nie wiedziałeś, ze małpy i balony są naturalnymi wrogami? W ich środowisku naturalnym, dzikie balony są cichymi, śmiertelnie skutecznymi zabójcami. Po raz piąty już próbują zdobyć małpie państwo.
Twoim zadaniem jest tak rozstawiać małpie wieżyczki obronne tak, by złe balony nie przedostały się przez Twoje terytorium.

Za każdy przebity balon otrzymujesz pieniądze, które mogą być wydane na inne wieże albo modernizowanie wież już istniejących na bardziej efektywne w walce. Każda wieża ma swoje mocne i słabe strony. Zaczynasz od najprostszej strzelającej strzałkami małpki, która przebijają tylko jednego balona na raz. Jednakże, skromna małpka może być podniesiona do rangi super wieży - ruszyć się szybciej, pokrywać więcej obszaru, etc.

Wojska nawodne i powietrzne, znacznie urozmaicają doskonałą już rozrywkę. Do tego dochodzi opcja produkowania pożywienia dla wojska (plantacje bananowe), których wydajność można obniżyć na rzecz dodatkowych pieniędzy.
Sterowanie za pomocą myszki.

Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność długo ładuje się.

Kolejne gry z zerii Bloons znajdują się tutaj: Bloons
milkaadelka zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Walcz i pokonuj kolejne fale wrogich takich jak np. Wojownik Prohyas, zbieraj nowe magiczne miecze, które pomogą Ci eliminować złe postaci. Atakuj i uważaj na ataki z góry! Pokonuj boss'ów, aby przejść do następnego poziomu.

niedziela, 19.02.2017r.

milkaadelka zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Budzisz się w małej miejscowości, wieści głoszą, że nadciąga katastroficzna burza. Czy będziesz w stanie przeżyć bez szwanku?

Jest to krótka historia posiadająca możliwość 3 różnych zakończeń, które można odblokować. Miłej zabawy!

sobota, 11.02.2017r.

milkaadelka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoje królestwo jest atakowane przez hordy straszliwych potworów morskich! Utwórz linię obrony wokół portu i kontratakuj. Walcz w każdym porcie i zniszcz ich legowisko (cmentarzysko statków).

Cechy gry:
* Dynamiczne tower defense
* 6 linii ataku \ obrony
* 6 rodzajów statków i potworów
* Układ gwiazd i ulepszeń
* 24 różnych poziomów
* specjalne zdolności:
1) ratowanie żeglarzy (+ monety),
2) obracanie statków bokiem (atak x2)
3) strzelanie z działa umieszczonego na twierdzy
Ładuj broń broń i ruszaj walczyć!

wtorek, 07.02.2017r.

milkaadelka zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Podbij serca publiczności swoimi skokami i trikami!
Wykonuj instrukcje treserki, aby rozbawić publiczność fantastycznymi umiejętnościami. W tym celu użyj klawiszy strzałek, żeby zrobić triki i wykonać jakieś zadanie na ten przykład skok przez koło ratunkowe i właśnie na tym polega ta zabawa.
Sterowanie za pomocą strzałek.
milkaadelka zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Gra online umożliwi Ci wirtualny udział w Milionerach na zasadach podobnych jak w programie.

Gra polega na wskazywaniu poprawnej odpowiedzi na każde z kolejnych 12 pytań.
Jedną poprawną odpowiedź należy wybrać spośród czterech prezentowanych propozycji odpowiedzi.

Za każdą poprawnie udzieloną odpowiedź przyznawane są punkty, które są później wykorzystywane do obliczania rankingów najlepszych graczy.

W trakcie każdej gry Uczestnik ma prawo użyć po jednym z trzech "kół ratunkowych":

„50/50” - komputer usuwa dwie z 4 odpowiedzi pozostawiając jedną prawdziwą i jedna fałszywą.

„podpowiedź specjalisty” - komputer łączy się z wirtualnym specjalistą, który doradza, którą z przedstawionych odpowiedzi wybrać,

„pytanie do publiczności” - wirtualna publiczność głosuje nad poprawną odpowiedzią, a wyniki procentowe tego głosowania prezentowane są uczestnikowi.
Polecamy: