reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: mikos08

Login: mikos08
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 18.02.2010r.
Ost. logowanie: 31.01.2012, 14:59
Punkty: 1 613
Wiek 25
Status offline
Opis :D

wtorek, 31.01.2012r.

mikos08 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Nasz bohater razem z kolegami wpadli na szatański pomysł, by zapodać sobie tzw. dragi (narkotyki), po zażyciu których wszedł mu tzw. Bad trip. Oczywiście jak to zwykle bywa, po bliżej nieokreślonych okolicznościach zostałeś sam. W związku ze złym samopoczuciem postanawiasz znaleźć drogę do domu. Oj! To będzie szalona podróż. Czy znajdziesz na tyle sił, by to przezwyciężyć i dotrzeć do celu?


Bad trip (ang. zła podróż) - określenie na przerażające lub trudne doświadczenia po zażyciu substancji psychoaktywnej, głównie psychodelików. Przejawia się jako przerażeniem, drgawkami, omamami, nieprzyjemnymi wizjami lub ogólnym strachem. Według Timothy Learyego zwykle dotyka użytkowników substancji odurzającej, którzy nie mają wiele doświadczeń z nią związanych oraz jest spowodowane przez nieodpowiednie set and setting lub przez ogólne napięcie emocjonalne.

czwartek, 25.08.2011r.

mikos08 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Sprawdź swoją znajomość geografii. U góry ekranu zostaje podane miasto i Twoim zadaniem jest jak najszybciej umiejscowić je na mapie za pomocą rzutki. Im bliżej do żądanego miasta, tym więcej dostaniesz punktów.
Sterowanie za pomocą myszki.
Wyniki prosimy podawać w komentarzach.

piątek, 19.08.2011r.

mikos08 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Przywódcy po raz kolejny powrócą do laboratorium. SLIME wydaje się być tym czego szukali! Slime zamierza poznać świat poza próbówką. Pomóż Slime przeżyć ucieczkę z laboratorium!!
Sterowanie za pomocą strzałek.
mikos08 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Ładowanie towaru na okręt nie jest proste, ale ty sobie poradzisz, prawda?

Zadanie polega na transportowaniu skrzyń z nadbrzeża na statek. Należy robić to ostrożnie, żeby nie zatopić towaru, statku lub kapitana. Niektóre ładunki są bardzo wrażliwe na wstrząsy, więc należy się z nimi obchodzić delikatnie.

środa, 17.08.2011r.

mikos08 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Gra logiczna dla osób lubiących rozruszać szare komórki. Mamy planszę o rozmiarach 8x8 jednostek i musimy ją zapełniać figurami w taki sposób, by powstawały kwadraty 2x2. Na każdym poziomie musimy ułożyć 10 kwadratów. Gramy dotąd, dopóki możemy cokolwiek dołożyć do planszy.
mikos08 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Odpowiedz na kilka pytań, a Dżin wyczaruje dla Ciebie idealną dziewczynę.
mikos08 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Traktor jest znacznie większy niż samochód i bardziej ekscytujący jeśli chodzi o transport ładunków. Spróbuj!
Sterowanie za pomocą strzałek.
mikos08 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Pokaż, na co cię stać na Mistrzostwach Świata Robotów w roku 2054. Użyj gotówki otrzymanej za zwycięstwa, aby zakupić nowe moduły w sklepie. Ulepszaj nowe zdolności swojej armii robotów w zakładce Ulepszenia. Runda za rundą przygotowuj swoje roboty do udziału w ostatecznej rozgrywce!
mikos08 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: No drodzy giercownicy. Czas sprawdzić co w trawie piszczy i zobaczyć naszą prawdziwą naturę.
mikos08 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Przetestuj wszystkie sposoby unicestwienia twojego złośliwego nauczyciela.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (4):
Polecamy: