reklama
| Login: | michall12 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 14.03.2007r. |
| Ost. logowanie: | 15.01.2010, 21:16 |
| Punkty: | 10 404 |
| Wiek | 38 |
| Status | offline |
| Opis |
| Treść komentarza: | Zdecydowanie za długo się ładuje ale że jestem pierwszy to dam przykład 4 ![]() |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Xraye - to logiczno-zręcznościowa gierka, w której za pomocą klucza musimy zaliczyć wszystkie punkty. |
| Treść komentarza: | Fajna gra daje 4 ![]() |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Zimowe sporty.... skoki na sankach przez przeszkody :) Niestety tylko 7 rund. |
| Treść komentarza: | Przejdzie dam 4 ![]() |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Odbajerowany Space Invaders... tak, tak na automatach grafika była słabsza :P Dla mnie klasyka :) |
| Treść komentarza: | Takie gry to nie dla mnie ![]() |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Super gierka. Sterujemy strzałkami oraz mamy do wyboru 5 opcji za pomocą klawiszy 1-5 dzięki którym musimy przeprowadzić ludzika... bez zgłowy. |
| Treść komentarza: | Co to ma być daje 1 oczywiście ![]() |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | To coś dla koneserów... klasyczna gra zwana czołgi. |