reklama
| Login: | michall12 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 14.03.2007r. |
| Ost. logowanie: | 15.01.2010, 21:16 |
| Punkty: | 10 404 |
| Wiek | 38 |
| Status | offline |
| Opis |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Bardzo ładna platformowa gierka. W początkowym levelu musisz znaleźć drzwi wychodzące. Strzałki do chodzenia i spacja+strzałka to kopniak. |
| Treść komentarza: | Nie najgorsza ale dam 3 P |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | W grze chodzi o to, żeby chronić siebie i zniszczyć pomarańczowych gości. Sterowanie - A,S,D i strzałki.Animacja i grafika są świetne. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Wciel sie w plemnika...:) |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Kontroluj helikotper używając strzałek, strzelaj klawiszem "C", "Z" aby wypuscić, natomiast "spacją" opuszczasz lub podnosisz wyciagarkę, abyś mógł ratować zakładników. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Wielu z nas kiedyś chciało pobić rekord w ilości odbitych piłeczek pingpongowych, oto kolejna okazja, tym razem na komputerze :) |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Czerwony smok podąża za kursorem myszy, musi pozostać jak najdłużej żywy i zestrzelić różnych przeciwników. Użyj klawiszy [1]..[6] aby zmienić rodzaj broni. Naciśnij spację, aby aktywować bomby po ich wystrzeleniu. Każdy przeciwnik ma swoją strategię, a także słabe i mocne punkty, tak jak i czerwony smok: jego grzbiet jest odporny na pociski. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Weź udział w bitwie, jako samuraj siekaj wojowników ninja |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Overkill Apache to dynamiczna gra, w której akcja oglądana jest z boku, na ekranie przesuwają się obiekty i przeciwnicy, a naszym zadaniem jest strzelać do wszystkiego, przytrzymując przycisk spustowy nieźle wyglądającego śmigłowca |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Przyszła wiosna, więc czas na pierwsze grillowanie! Potrenuj na komputerze jak Ci idzie, czy dasz rade obsłużyć klientów? Sterowanie: myszka + strzałki (przesuwanie okna gry) |