reklama
| Login: | michall12 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 14.03.2007r. |
| Ost. logowanie: | 15.01.2010, 21:16 |
| Punkty: | 10 404 |
| Wiek | 38 |
| Status | offline |
| Opis |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Klasyczna bijatyka kung-fu |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Jako Bruce Lee eliminujesz przeciwników stających na swojej drodze...Sterowanie: strzałki, oraz klawisze "A", "S", "D", "W" |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Bijatyka w której wcielasz się w bohaterów Dragon Ball'a |
| Treść komentarza: | Super cały czas wygrywałem z kumplem ![]() |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Pomysłowa bijatyka z fajną grafiką. Możliwość grania na 2 graczy. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Wciel sie w kultowego Xiao Xiao. Gra ogferuje wybór różnych broni |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Przetrwaj na ulicy, pokaż wszystkim kto tu rządzi... |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Przeskocz na sankach przez koło śmierci!!! Siłę skoku regulujesz klikając myszką na klawisz "GO" |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | Cel jest prosty, trzeba położyć kulkę w wyznaczone miejsce. Mamy do dyspozycji dźwignię z ruchomym ramieniem. Sterujemy strzałkami. |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | Druga część tej wspaniałej karcianki, doszło wiele nowych bajerów. |