reklama
| Login: | metju1997 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 04.06.2010r. |
| Ost. logowanie: | 04.06.2010, 17:35 |
| Punkty: | 5 |
| Wiek | 28 |
| Status | offline |
| Opis |
| Treść komentarza: | co mam zrobić jak zabiłem już wszystkich na arenie i w zul'gurub? a wiem że musze wejść do jakiejś jaskini |