reklama
| Login: | melagu |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 19.07.2017r. |
| Ost. logowanie: | 19.07.2017, 10:01 |
| Punkty: | 0 |
| Wiek | 109 |
| Status | offline |
| Opis | Nie cierpię gdy kable są na zewnątrz. gdy wydac jak one biegną. Dlatego kupiłam z https://www.melagu.pl/sztukateria listwy przypodłogowe, w których mogę schować kable |