reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: maxioz

Login: maxioz
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 14.10.2012r.
Ost. logowanie: 11.07.2013, 12:06
Punkty: 1 206
Wiek 19
Status offline
Opis

środa, 10.07.2013r.

maxioz zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Złap za kij i zagraj w baseball jeden na jednego. Postaraj się ustawić w odpowiednim miejscu i we właściwym momencie uderzyć piłkę kijem aby posłać ją jak najdalej.
Sterowanie myszką.

piątek, 05.07.2013r.

maxioz skomentował
Treść komentarza: fajne ale to jest to samo co adam and eve tylko z inną postacią więc dlatego 3/5

czwartek, 04.07.2013r.

maxioz zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zastanawialiście się może, jak to jest być policjantem? Teraz możecie choć troszeczkę wczuć się w jego pracę i to w 3D!
maxioz skomentował
Treść komentarza: fajna 5/5

niedziela, 30.06.2013r.

maxioz zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Nowa odsłona gry Goalkeeper Premier. Jest to edycja włoska, w tym ponad 100 włoskich drużyn...

Wciel się w bramkarza na włoskich murawach i doprowadź swój zespół do triumfu w pucharze Italii.
Sterowanie za pomocą myszki.
maxioz zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! To jest chyba najpiękniejsza i najbardziej kompletna symulacja snookera jaką kiedykolwiek wykonano w technologii Flash. Zmierz się ponad 20 komputerowymi przeciwnikami w trzech różnych turniejach.

Znana i lubiana seria gier bilardowych powraca w snookerowym wydaniu. Na stole bilardowym czekają bile ułożone w sposób charakterystyczny właśnie dla snookera. Zapoznaj się z zasadami tej odmiany gry i zostań gwiazdą!

Instrukcja:
Jeśli gracz wbije do kieszeni czerwoną bilę, otrzymuje jeden punkt i obowiązek wbijania jednej z bil kolorowych. Informuje przeciwnika i sędziego, którą bilę wybrał, i stara się ją wrzucić do kieszeni (nie może wybrać bili czerwonej). Jeśli mu się nie powiedzie, kolejka przechodzi na przeciwnika, który wbija najpierw bilę czerwoną za 1 punkt, a następnie wybraną bilę kolorową. Jeśli mu się uda, to otrzymuje odpowiednią liczbę punktów (2 – za żółtą, 3 – za zieloną, 4 – za brązową, 5 – za niebieską, 6 – za różową i 7 – za czarną). Po wbiciu bili kolorowej, bila ta wraca na stół na swoje oznaczone miejsce i gracz przystępuje do wbijania następnej bili czerwonej. Bile czerwone nie wracają na stół, zaś bile kolorowe – wracają na swoje miejsce (rys.). Jeśli miejsce danej bili jest zajęte, to bilę umieszcza się w (wolnym) punkcie bili o najwyższym nominale.

Jeżeli gracz wbije ostatnią czerwoną bilę i przypadającą na nią kolorową, rozpoczyna wbijanie po kolei wszystkich bil kolorowych, które teraz po wbiciu do kieszeni już nie wracają na stół. Kolejność wbijania bil kolorowych jest taka sama jak ich wartość punktowa, a więc: żółta, zielona, brązowa, niebieska, różowa i ostatnia czarna.

sobota, 29.06.2013r.

maxioz skomentował
Treść komentarza: 502970 punktów
maxioz zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Postaraj się tak sterować statkiem, by nie uderzyć w żaden sześcian.

piątek, 28.06.2013r.

maxioz zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Strzel przeciwnikowi 10 goli i wygraj mecz.
maxioz skomentował
Treść komentarza: 30 sekund 10-6 gra po prostu BANALNA! ale pomysł fajny 5/5
Gracze online (1):
Polecamy: