reklama
| Login: | mati07 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 07.03.2007r. |
| Ost. logowanie: | 30.06.2007, 20:04 |
| Punkty: | 8 796 |
| Wiek | 30 |
| Status | offline |
| Opis | © mati07® |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Chwytasz za lód i puszczasz jak najdalej. Za Lud chwytamy myszką. |
| Treść komentarza: | super gierka![]() ! POZDRO dla wszystkich, którzy grają na giercowni![]() ! 5 za gre ![]() |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Poprostu odbijasz piłkę :D |
| Treść komentarza: | grę w ten sport nigdy nie lubiłem i nie lubie, ale za gre i grafike 3D dam 5 ![]() |
| Treść komentarza: | nawet, nawet dobre 4 |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Twoim zadaniem jest dojechać na deskorolce do mety, jednak na drodze czekają na ciebie niemiłe niespodzianki. Bądz ostrożny! |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Jedna z najlepszych ulicznych bijatyk (z tą różnicą że w głównie posługujemy się tutaj mieczem samurajskim) w jakie, by można w sieci kiedykolwiek zagrać! Dobra grafika, fajna muzyczka i wręcz przytłaczająca grywalność, przyprawiona sporą paletą efektownych combosów. Sterowanie: Strzałki - poruszanie się Z - atak 1 X - atak 2 C - blok Spacja - bieg A - atak specjalny S, D - wybór AS Z + X + Z + X - combos (przykładowy) Mała rada: warto próbować różne klawisze, gdyż nieraz wychodzą combosy krojące wszystko i wszystkich na około. |
| Treść komentarza: | niestety marcinmako to jest głupie![]() ! 2 |
| Treść komentarza: | super gierka nawet mi sie bardzo podoba 5 |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Poruszasz sie nitką od startu do mety. Gra wymaga dużo zręczności i cierpliwości. |