reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: martiza

Login: martiza
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 08.11.2008r.
Ost. logowanie: 08.02.2019, 20:33
Punkty: 17 012
Wiek 33
Status offline
Opis "Ależ oczywiście to się dzieje w twojej głowie, Harry, tylko skąd, u licha, wniosek, że wobec tego nie dzieje się to naprawdę?" Harry Potter i Insygnia śmierci J.K. Rowling

piątek, 26.06.2009r.

martiza zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Druga część wspaniałej gry w której budujemy... wszystko co tylko chcemy.
Ta gierka to produkt przeznaczony dla trochę starszych graczy, którzy lubią konstruować różne rzeczy. Przyda się znajomość techniczna oraz fizyka, ponieważ przy pomocy tego narzędzia można wykonywać naprawdę różne rzeczy. Zadaniem gracza jest stworzenie robota, pojazdu, koparki, czy czego tam tylko chcecie i wykonanie przygotowanego zadania, polegającego na choćby przenoszeniu elementów, przesuwaniu ich, pokonaj tor przeszkód, wspinaj się, zbieraj elementy i wiele wiele innych. Aby poznać wszystkie możliwość, niezbędne będzie zapoznanie się z obszernymi, szczegółowymi tutorialami, które wytłumaczą z czego możemy korzystać i jak to wykorzystywać, aby zrealizować zaplanowane zadanie.
martiza skomentowała
Treść komentarza: Bardzo fajna, już oceniłam, 5 i do ulu.
martiza zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Naszym zadaniem jest pokonanie przeszkód, które są widoczne i tych, które odbijają się w lustrze.
Sterowanie za pomocą strzałek
Shift- stajemy się niewidzialni
martiza zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wkręcająca gra logiczno-zręcznościowa, w której musimy trafić kulką do pojemnika.
Sterowanie za pomocą myszki.
martiza skomentowała
Treść komentarza: Na razie w 14 level, a gra bardzo mi się podoba, dam 5 i do ulu.
martiza zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Kolorowa gra przygodowa point& click wierna klasykom gatunku. Wcielamy się w postać pandy, która podróżując supernowoczesną maszyną w czasie, utknęła w różnych epokach historycznych. Czy uda się jej bezpiecznie wrócić do domu?
Instrukcja:
Wszystkie polecenia takie jak ruch czy też operacje na przedmiotach wykonujemy z pomocą lewego przycisku myszki. Klikając walkthrough w prawym, dolnym rogu ekranu można uzyskać dostęp do solucji.
martiza skomentowała
Treść komentarza: Nawet nawet, kiedy indziej się nią zajmę, dam 4.

czwartek, 25.06.2009r.

martiza zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Wyszykuj Zosię na wielki bal. Spraw by swoim wyglądem oczarowała wszystkich gości.
martiza zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Ustaw z tetrisowych kloców jak najwyższą budowlę.
Sterowanie:
Myszka - ustawianie klocków
Strzałki Lewo/Prawo - obracanie klocka
Strzałki Góra/Dół - widok góra/dół
martiza skomentowała
Treść komentarza: 200m i mi się odechciało, gra strasznie nudna, a grafika nie lepsza. Dam 2. mkoijn6 w pełni popieram to co napisałeś. gabisia31: Szpanowanie wiekiem heh każdy może se napisać w profilu ile chce lat, ale co z tego po prostu nie potrafi się przyznać. Współczuje ci jeżeli myślisz, że inni nie domyślą się twojego wieku, po dziecinnych wypowiedziach. Tzw. dziecko neo i tyle.
Gracze online (3):
Polecamy: