reklama
| Login: | markant |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 15.05.2017r. |
| Ost. logowanie: | 15.05.2017, 15:28 |
| Punkty: | 0 |
| Wiek | 109 |
| Status | offline |
| Opis | zawsze myśłałem, że sejfy to tylko w bankach i sklepach występują. A tak wcale nie jest sejfy z https://www.saffort.pl/sejfy-depozytowe może mieć każdy. |