reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: marika12

Login: marika12
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 28.10.2008r.
Ost. logowanie: 26.12.2018, 20:15
Punkty: 5 745
Wiek 27
Status offline
Opis

czwartek, 15.08.2013r.

marika12 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zbuduj swojego własnego Mecha. Naprawiaj i modernizuj, aby stal się najlepszy i wygrał mistrzostwa.

Zostań właścicielem robota bojowego. Wytrenuj go i weź udział w pojedynkach z innymi robotami. Za zwycięstwo otrzymasz gotówkę, za którą naprawisz robota i kupisz do niego nowe części. Zatrudnij też mechaników, którzy zadbają o sprawność Twojego wojownika.
Sterowanie za pomocą myszy.

środa, 08.05.2013r.

marika12 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Poprowadź czerwoną piłkę przez plansze pełną przeszkód i pułapek do czerwonej flagi.

Sterowanie za pomocą strzałek.

piątek, 26.04.2013r.

marika12 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Jesteś właścicielem kilku wysp i chcesz mieć ich więcej. Zdobywaj inne wyspy poprzez wysyłanie swoich oddziałów na nowe lądy.
Czas, abyś sprawdził swoje zdolności strategicznego myślenia! Zmierz swoje siły przeciwko potężnej armii w bitwach morskich. Twoim zadaniem jest skolonizowanie neutralnych oraz wrogich wysp przy pomocy swojej ogromnej floty. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.
Wszystko w Twoich rękach!
Sterowanie za pomocą myszki.

niedziela, 21.04.2013r.

marika12 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Poprowadź swoją potężną armię do walki w kampanii na terytorium Lasu Oblężeń. Rekrutuj żołnierzy, walcz w wielkich bitwach i podbijaj nowe terytoria.
Sterowanie za pomocą myszki.
marika12 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sprawdź się w Bombermana z kolegami z całego świata. Sieciowa odmiana Bombermana - Bombermine! Polega ona na tych samych zasadach co pierwowzór. Detonujemy bomby i torujemy sobie przejście, z tym wyjątkiem, że za przeciwników robią tutaj ŻYWI gracze, nie komputer. Na jednym serwerze może tutaj rywalizować ze sobą równocześnie nawet tysiąc osób.

Pamiętacie Bombermana, kultową produkcję, w której gracz wcielał się w tytułowego „bombiarza” i korzystając z ładunków wybuchowych, torował sobie drogę do wyjścia? Grupa fanów postanowiła stworzyć z tej gry... MMO. Tysiące gości z bombami? Proszę bardzo!

Na olbrzymiej mapie próbuje się wybić cały tłum wielbicieli ładunków wybuchowych. Z rozsadzanych bloczków o różnorakich właściwościach wylatują dodatkowe bomby, przyśpieszacze, poszerzacze zasięgu fali uderzeniowej czy osłony. Żeby było jeszcze ciekawiej, pojawiają się odwołania do popularnych postaci (chociażby kot Nyan lub zjadający mapę Pac-Man), a gracze mogą zarażać się chorobami, między innymi zamieniając pobliskich rywali w pacyfistów, zmniejszając ich albo znacznie spowalniając. Wszystko działa w miarę sprawnie.

Zabawa w Bombermine — sieciową wersję Bombermana — jest taka sama jak w oryginale. Stawiamy ładunki wybuchowe, niszcząc znajdujące się na planszy mury, które blokują drogę do wyjścia, i eliminujemy przeciwników, uważając na zasięg pola rażenia. Tylko że nie jesteśmy sami — towarzyszą nam inni „bombiarze”.

To nie wszystko — w grze jest wiele power-upów i sekretów do odkrycia. Istnieje nawet opcja tworzenia przez użytkowników formacji bojowych. Można też zamienić swoją postać w pokemona czy... Kenny’ego z serialu South Park.

To do boju! Godnie reprezentujcie giercownie!

Sterowanie:
Strzałki lub W;S;A;D - poruszanie się
Spacja lub K - podłóż bombę/odradzanie si na mapie
Ctrl lub L - detonacja radio-bomby
Q - "Oko Orła" widok
Enter - czat
P - włącz/wyłącz tryb pełnoekranowy

sobota, 19.01.2013r.

marika12 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Ciąg dalszy przygód naszego kochanego bezkręgowca. Mała ośmiorniczka w drodze na imprezę urodzinową zagubiła się w kanionie. Twoim zadaniem jest wybawić ją z kłopotów i pomóc dotrzeć do wyjścia, po drodze zbierając gwiazdki.
Sterowanie za pomocą myszki.

wtorek, 08.01.2013r.

marika12 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Epidemia przeziębienia i grypy sprawiła, ze Twoja apteka jest wręcz okupowana. Wykorzystaj moc działania dropsów, aby leczyć swoich klientów! Podawaj im lekarstwa o żądanym kolorze. Aby zobaczyć jaki kolor dropsów znajduje się w szufladzie, najedź na nią myszką. Gdy szuflada się opróżni, w celu jej napełnienia kliknij na przycisk Refill. Jeśli weźmiesz nieodpowiedni kolor lekarstwa, po prostu wyrzuć go do kosza (oznaczonego znaczkiem recyklingu). Czy uda Ci się przetrwać atak klientów?
Sterowanie za pomocą myszki.
marika12 skomentowała
Treść komentarza: Zapowiadało się ok, natomiast to totalne dno, gra... dla dzieci

niedziela, 30.12.2012r.

marika12 skomentowała
Treść komentarza: nie działa a się tak fajnie zapowiadało
marika12 skomentowała
Treść komentarza: Geniusz
Gracze online (6):
Polecamy: