reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: maria52

Login: maria52
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 10.06.2008r.
Ost. logowanie: 04.12.2020, 14:23
Punkty: 1 249
Wiek 65
Status online
Opis

wtorek, 11.08.2015r.

maria52 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przesuwaj muszle tak aby minimum 3 znalazły się obok siebie w rzędie lub kolumnie w celu wyeliminowania ich z planszy. Postaraj się ukończyć wszystkie poziomy na 3 gwiazdki.
maria52 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Wejdź do magicznego arabskiego świata i pomóż Szeherezadzie dokończyć opowieść przed świtem...
Odkryj tajemnice Arabii, legenda po legendzie. Dopasuj jednakowe 3 płytki pod rząd, aby usunąć je z planszy. Zbieraj obiekty specjalne, usuwając płytki znajdujące się pod nimi i pozwalając im spaść na dół. Usuń wszystkie obiekty specjalne, aby ukończyć poziom, a potem odbierz swoje bogactwa!
Sterowanie za pomocą myszki.
maria52 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pustynia Arabska jest pełna tajemniczych skarbów, które czekają, aż je odkryjesz.
Odkryj tajemnice Arabii, legenda po legendzie. Dopasuj 3 płytki pod rząd, aby usunąć je z planszy. Zbieraj obiekty specjalne, usuwając płytki znajdujące się pod nimi i pozwalając im spaść na dół. Usuń wszystkie obiekty specjalne, aby ukończyć poziom, a potem odbierz swoje bogactwa!

poniedziałek, 10.08.2015r.

maria52 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Na dole piramidy wyświetla się beczka z numerkiem - musisz dobrać do niej beczkę z piramidy o takim samym numerze, numerze o 1 większym lub mniejszym. By móc kliknąć na wybraną beczkę nie może ona być zakryta przez inną. Zawsze można dobrać sobie beczkę z tzw. kupki (należy kliknąć na New Barrel w prawym dolnym rogu ekranu)

piątek, 07.08.2015r.

maria52 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Dalszy ciąg opowieści o pewnej wyprawie grupy osób, którzy podróżują po całym świecie, aby znaleźć kilka ciekawych w celu ich zasiedlenia.

Jakiś czas temu przybyli na pewną wyspę i byli pod tak silnym wrażeniem jej piękna, że cześć z nich postanawia ją zamieszkać i stworzyć warunki do życia, co im się doskonale udało. Wyspa znana teraz pod nazwą Hidden Valley stała się bardzo popularnym kierunkiem wakacyjnych wycieczek.

Teraz na wyspie jest zima. Mieszkańcy w celu zdobycia dalszych funduszy postanowili zorganizować wyprzedaż cennych, ale niepotrzebnych przedmiotów. Całość zarobku zostanie przeznaczona na budowę nowych rekreacyjnych zabudowań.

Poza ukrytymi obiektami, gra oferuje również poziomy bonusowe typu "3 w rzędzie", co znacznie urozmaica rozgrywkę. Powodzenia!

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.

wtorek, 04.08.2015r.

maria52 skomentowała
Treść komentarza: Bardzo fajna graBardzo fajna gra

poniedziałek, 03.08.2015r.

maria52 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Słodka gra, w której musisz klikać skupiska 3 lub więcej słodkości. Ale uwaga - masz cel do zrealizowania na każdym poziomie!

wtorek, 14.07.2015r.

maria52 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Aby znaleźć nieoszlifowany diament, najpierw trzeba przekopać się przez kurz!
Instrukcja:
Kliknij, aby rzucić swój kilof w grupę 2 lub więcej identycznych kamieni. Zniszcz ich jak najwięcej, naciskając przycisk Następna Głębokość, aby pojawiła się kolejna ściana. Jeśli się przyłożysz, przejdziesz do następnego poziomu, ale jeśli kamienie dojdą aż do Twoich stóp, gra dobiegnie końca!

niedziela, 07.06.2015r.

maria52 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ciekawa gra z elementami różnych zadań logicznych do wykonania. Najważniejsze jednak jest to, że możemy się z niej dowiedzieć o wielu ciekawostkach z życia naszego wybitnego kompozytora Fryderyka Chopina.

sobota, 11.04.2015r.

maria52 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawa polega na szybkim dopasowywaniu takich samych elementów w taki sposób, żeby między nimi można było przeprowadzić linię nie przecinając innych obiektów. Z każdym levelem zabawa robi się bardziej skomplikowana.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (14):
Polecamy: