reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: mard48

Login: mard48
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 07.08.2013r.
Ost. logowanie: 12.04.2020, 21:25
Punkty: 15 207
Wiek 68
Status offline
Opis

niedziela, 19.08.2018r.

mard48 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Kombinuj i usuwaj tak elementy, żeby dwa roboty dotarły do portalu, który przeniesie Cię do kolejnego poziomu.
mard48 zagłosowała
Miniaturka gry: Find!!! Find!!!
(168)
Ocena
(3)
Opis gry: Trzeba odnaleźć w tłumie człowieka !!! Bardzo dobre na spostrzegawczość.
mard48 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Kolejne zadanie polegające na znalezieniu określionej liczby różnic między dwoma obrazkami.
mard48 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna gra z bohaterami serialu "Detektyw Monk".
Znajdź szczegóły różniące pokozane obrazki.
mard48 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Znajdź szczegóły różniące plażowe obrazki.
mard48 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Czy potrafisz znaleźć różnice między tymi zdjęciami Nowego Jorku?
mard48 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gnom Betlin jest na najlepszej drodze do stworzenia swojej największej przygody, podczas której chce ocalić swoją wioskę. Wierzy w historie swojego wielkiego ojca. Opowiadał on posągu, który jakiś czas wcześniej znajdował się w centrum wioski. Ten posąg nie był zwykłym posągiem.

Był obrońcą swego ludu. Betlin chce odnaleźć części posągu, aby mógł je ponownie złożyć i ustawić w środku wioski. W ten sposób może chronić swoich ludzi przed wszystkimi katastrofami i złymi problemami. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej misji.
mard48 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Chyba czas na jakąś tajemnicę na dzisiaj? Wniknij osobiście głęboko w historię opowieści umieszczonej gdzieś w odległej epoce. Gdzieś, gdzie żyli różni ludzie, ubierali się inaczej, jedli inaczej, stawiali się w innych warunkach i czasie. Wyobraź sobie, że możesz podróżować w czasie, ubierać się jak jakiś książę / księżniczka, być bohaterem lub być prostym chłopem.

Kiedy jesteśmy małymi dziećmi, uwielbiamy oglądać bajki i filmy pełne interesujących opowieści o pozytywnych ludziach, stworzeniach, bohaterach. Zawsze występują tam źli faceci, którzy muszą zostać pokonani, więc historia będzie miała szczęśliwe zakończenie. Nie tylko dzieci są zainteresowane fantazją, jesteśmy pewni, że jesteś jednym z tych, ciesząc się nowymi opowieściami, które dziś filmowcy robią doskonale.

Kiedy jesteśmy małymi dziećmi, uwielbiamy oglądać bajki i filmy pełne interesujących opowieści o pozytywnych ludziach, stworzeniach, bohaterach. Ale zawsze są źli faceci, którzy muszą zostać pokonani, więc historia będzie miała szczęśliwe zakończenie. I nie tylko dzieci są zainteresowane fantazją, jesteśmy pewni, że jesteś jednym z nich, ciesząc się nowymi sklepami, które dziś filmowcy robią doskonale.

Przywódca pewnego kultu, władca Magor, jest osobą, która przynosi wiele trudności bohaterom dzisiejszej gry. Trzej rycerze, dzieci starego rycerza Baltasa, szukają świętych przedmiotów, skradzionych przez zły kult bestii. Muszą zbadać zamek należący do przywódcy sekty, lorda Magora. Postaw się w kostiumie rycerza, bądź odważny i pomóż tym dobrym rycerzom osiągnąć swoją misję.

sobota, 11.08.2018r.

mard48 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Najnowsza gra twórców serii Find the Numbers Challenge. Znajdź litery alfabetu ukryte na zdjęciu!

Sterujemy myszą, którą poruszamy celownikiem. Musimy znaleźć w pokoju litery , które są podane w pasku u dołu ekranu.
mard48 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Doskonała gra sprawdzająca spostrzegawczość. Znajdź i wskaż na obrazkach obiekty podane u dołu ekranu. Po wskazaniu wszystkich przechodzisz do następnego levelu.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (2):
Polecamy: