reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: marcel66a

Login: marcel66a
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 17.06.2013r.
Ost. logowanie: 02.11.2015, 16:49
Punkty: 275
Wiek 19
Status offline
Opis

środa, 03.12.2014r.

marcel66a zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Bardzo szybki shooter 3D zinspirowany grami z automatów z lat 80-tych. W 2028 roku przez przypadek naukowcy, gdy eksperymentowali z akceleratorem cząsteczek otworzyli tunel czaso-przestrzenny. Teraz pojawiają się całe fale najeźdźców i Ty jako obrońca ziemi musisz ją uratować oraz ich mieszkańców

sobota, 08.11.2014r.

marcel66a zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sequel jednej z najlepszych i diabelnie wciągającej gry typu defense już jest - zapraszamy do Kingdom Rush: Frontiers!

Tym razem naszą wędrówkę rozpoczniemy na pustyni gdzie przyjdzie nam bronić miasta, w którym znajduje się nasz najgroźniejszy przeciwnik.. niestety po odparciu ataku wroga potężny czarnoksiężnik wydostaje się na zewnątrz i ucieka w siną dal – i tak rozpoczyna się nasza przygoda...

Weź w obronę egzotyczne lądy przed smokami czy np. upiornymi mieszkańcami podziemia i zetrzyj ich na miazgę.
W grze czekają na Ciebie nowe, wyspecjalizowane aktualizację wież oraz 18 nowych umiejętności. Są też nowi bohaterowie, z których każdy posiada 5 unikalnych uprawnień, które mogą zostać zmodernizowane w kampanii.

Zwarci i gotowy przemierzymy pustynie, dżungle.. zmierzymy się z kosmitami, mumiami oraz wyznawcami voodoo a w naszej przygodzie towarzyszyć nam będą pobratymcy tacy jak amazonki, piraci oraz ich statki.

W Kingdom Rush Frontiers genialne jest to, że nie wiadomo, z której strony wyskoczy przeciwnik. Gra nie polega na zablokowaniu jednej/dwóch tras i odpieraniu ataku. Sprytny wróg może rozpocząć karczowanie lasu tym samym tworząc sobie nową drogę do celu, wykorzystać czar otwierający nową drogę na środku planszy tylko po to aby dostać się do tego i pokonać naszą armię.

Do dyspozycji mamy wielu bohaterów o różnorodnych właściwościach. Nasz bohater podczas boju będzie zdobywał doświadczenie co zaowocuje zdobyciem kolejnego poziomu, za który otrzymamy punkty. Rozdamy je w panelu bohatera inwestując w coraz to lepsze umiejętności.

Czeka na nas wiele zróżnicowanych poziomów, 3 poziomy trudności, 41 typów przeciwników oraz walki z bossami. Część z wrogich jednostek już widzieliśmy, część zadebiutuje na naszym ekranie – goryle, robaki piaskowe, troglodyci czy nawet obcy. Przyjdzie nam toczyć boje na pustyni, w jaskiniach oraz dżungli. Twórcy przygotowali dla nas także budynki specjalne, w których możemy rekrutować pirackich wymoczków, dżiny, dzikie amazonki czy też legionistów. Nie są one jedynie drobnym dodatkiem, a bardzo pomocnymi i mocnymi jednostkami. Radzimy w nie inwestować i w miarę możliwości chronić – inaczej czeka nas ponowny wydatek.

Do naszej dyspozycji mamy 9 bohaterów, pełna lista to: Alric, Mirage, Cronan, Kapitan Blackthorne, Nivus, Dierdre, Grawl, Sha’tra oraz potężny smok Ashbite. Każdy z bohaterów posiada pięć unikalnych umiejętności, a ich rola na polu bitwy nie ogranicza się tylko do statystowania – potrafią nie rzadko wybawić nas z dużej opresji. Mogą albo przyzywać pomocne stworzenia, albo atakować obszarowo albo skupiać na sobie uwagę.

Fantastyczna grafika, humor, poziomy, detale – wszystko stoi na niesamowitym poziomie. No i ta grywalność… Na co czekasz? Do dzieła!


Sterowanie za pomocą myszki.
Skróty klawiszowe:
1 - wybierz/anuluj Zaklęcie Deszczu Ognia
2 - wybierz/anuluj Wzmocnienie Zaklęcia
3 - wybierz/anuluj bohatera
4 - wybierz/anuluj ekstra bohatera
Spacja - kasowanie wybranego zaklęcia/ power/ punkt rajdu.
marcel66a skomentował
Treść komentarza: @hamsterdam:cały poziom jest ciężki, a egzekutor tylko jednym z wielu udrudnień (jak dla mnie z tych niewielkich )

środa, 24.09.2014r.

marcel66a skomentował
Treść komentarza: średnia...4/5
marcel66a zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Niezmiernie wciągająca zabawa logiczna z elementami RPG. Pomóż Rycerzowi rozwiązać wszystkie zagadki jakie spotka na swojej drodze w celu zniszczenia obozu wstrętnych orków. Powodzenia!
marcel66a skomentował
Treść komentarza: c700=genialny oceniacz gier 5/5 i do ulu
marcel66a zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest pokonać 99 problemów, które czekają na Twojej drodze.
marcel66a skomentował
Treść komentarza: c900 jak będzie tak samo to kliknij na plusik. Może to coś da a gra 5/5 52 problem u mnie i ul

poniedziałek, 22.09.2014r.

marcel66a skomentował
Treść komentarza: podejrzewam 1 problem: sciana nie do przejśćia z trollface i napisaneroblem?
marcel66a skomentował
Treść komentarza: 94 problem Ale wygram to!
Gracze online (3):
Polecamy: