reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: manusia

Login: manusia
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 29.09.2009r.
Ost. logowanie: 02.11.2019, 19:05
Punkty: 3 298
Wiek 26
Status offline
Opis I love k-pop(k-wave), j-pop, c-pop, anime i manga

sobota, 02.11.2019r.

manusia zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Atticus - przygodówka point and click w klimatach horroru z limitem czasowym.

Często mamy różne senne marzenia. Niektóre są jasne i przyjemne, a inne to ciemne i straszne koszmary. Czasami sny są tak niezrozumiałe i mgliste, że uczucie lęku nie opuszcza człowieka przez cały dzień. Ale co, jeśli czasami sny nie są tylko snami, ale ostrzeżeniami o niebezpieczeństwie w prawdziwym świecie? Co jeśli ktoś próbuje nas ocalić od czegoś złego, a nawet przerażającego? Nie ma jeszcze odpowiedzi na to pytanie. Chociaż...

„Graj i pomóż profesorowi Price znaleźć wyjście z tego koszmaru ...” - opis autora

Wcielamy się w profesora Price’a, który znalazł się w niewyjaśnionych okolicznościach w wielkiej posiadłości. Musi się z niej wydostać w ciągu niecałych 20 minut. Inaczej zginie w dość dramatycznych okolicznościach.

Limit czasowy to rzecz niespotykana w przygodówkach, lecz w tym przypadku skutecznie buduje nastrój horroru. Musimy skupić się na wydostaniu się z posiadłości zamiast rozglądania się bez celu i zgłębiania szczegółów fabuły. Trzeba się uważać, gdyż nie wszystkie zagadki doprowadzą nas do celu.

środa, 28.12.2016r.

manusia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ubierz Moana, ten "taupou" lub córkę wodza mitycznego polinezyjskiej wyspie Motunui. Luźno oparta na filmie animowanym Disneya i kulturach polinezyjskich, zwłaszcza tych, Samoa i Tonga, ten strój do gry pozwala tworzyć silne i piękne postacie kobiece. Można nałożyć ubranie wspaniały, wykonany z tkaniny tapa, piór, liści i innych naturalnych materiałów. Top swoje spódnice mecz kiekie lub ozdobnym pasem. Adorn się piórami, kwiatami i pereł. Wybierz z szerokiego asortymentu naszyjniki, takich jak leis wykonanych z orchidei i chili! Użyj tła odtworzyć kultowe sceny z filmu, takie jak Moana spacery wśród fal, żeglarstwo na swoim kajaku, odkrywa, że jej przodkowie byli podróżnicy, lub nurkowanie w dół do ziemi potworów.
manusia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wszystko zaczęło się od opowieści. Przekroczyłeś senną zasłonę rzeczywistości i trzeba znaleźć sposób, aby wrócić.
Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
manusia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Papa Louie powraca z nowym interesem! Tym razem otwiera knajpę z sushi. Zbuduj swoje imperium, udoskonalaj lokal i przepisy, żeby nikt nie okazał się lepszy od Ciebie!
manusia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejny kreator mangi. Tym razem tworzymy 2 stronę o wampirach i łowcach. Miłej gry!
manusia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Hej, Dziewczyny! Przed Wami kreator postaci, w którym możecie stworzyć dwóch bohaterów: wampira i łowcę. Powodzenia!
manusia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zbuduj bohaterkę baśni, tak żeby wyglądała jak przed spotkaniem księcia - jako dziewczynę skromnego pochodzenia lub jako młodą księżniczkę w przebraniu wieśniaczki. Postać ta jest częścią większego bajkowego świata.
manusia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Igrzyska w Rio trwają w najlepsze, więc mamy okazję poczuć się jak sportowcy biorący w ich udział. Naszym zadaniem jest spróbowanie sił w wielu dyscyplinach sportowych i osiągniecie w nich jak najlepszych wyników.
manusia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przygodowa gra typu point&click. Szalony Tato chce wybrać się na relaksujący wieczór w kinie, ale niestety wszyscy wewnątrz zachowują się głośno i niegrzecznie. Czy szalony Tato będzie znajdzie sposób, aby uciszyć ich wszystkich?
W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
manusia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przygodowa gra typu point&click. Po przejściu przez nieznane drzwi w swoim domu dziadków, Takkun znalazł się wewnątrz dziwnego lasu. Zanim zrozumie gdzie jest, zły czarnoksiężnik kradnie klucz do drzwi i blokuje je za sobą. Pomóż Takkun'owi odzyskać klucz i uciec z magicznego lasu z powrotem do realnego świata.
W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
Polecamy: