reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: madryt45

Login: madryt45
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 08.03.2013r.
Ost. logowanie: 02.08.2017, 11:26
Punkty: 16 213
Wiek 21
Status offline
Opis

środa, 02.08.2017r.

madryt45 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Najnowsza odsłona gry Penalty Fever. Jak sama nazwa wskazuje mamy tym razem do wyboru reprezentacje grające w Mundialu. Za zadanie mamy strzelanie oraz obronę rzutów karnych.
Zdobądź ze swoją drużyną Puchar Świata!
Sterowanie za pomocą myszki.

poniedziałek, 31.07.2017r.

madryt45 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Joe został wysłany na wakcje na farmę. Jego zadaniem będzie pod nazorem dziadka prowadzenie i udoskonalanie gospodarstwa.

Układaj koło siebie w linii poziomej i pionowej co najmniej trzy takie same elementy celem ich likwidacji. Wtedy za zarobione pieniądze możesz zakupywać niezbędne przedmioty i produkty na farmę. W między czasie pojawiają się również proste sceny znane z gier typu "wyszukiwaniu ukrytych obiektów". Pomóż chłopcu zdobywać pieniądze poprzez łączenie identycznych elementów i wynajdywaniu wymaganych typowo farmerskich przedmiotów.
madryt45 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna odsłona gry Monkey Go Happy. Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

W tej oto odsłonie eksplorujemy surrealistyczny świat Swampville, aby pomóc bohaterce odnaleźć legendarny talizman, co uczyni małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
madryt45 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pomocy! Wiewiórki atakują, a nikt poza Tobą nie może ich pokonać. Wsiadaj do armaty i zbij jak najwięcej wiewiórek. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.

Sterowanie za pomocą myszki.
W;S;A;D lub Strzałki lub Myszka - kontrolowanie świstaka w trakcie lotu
madryt45 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Jako astronauta skocz w przestrzeń kosmiczną tak, aby wywiercić otwór w planecie, by z niej wydobyć minerały. Unikaj po drodze meteorytów. W grze dostępne są ulepszenia.

niedziela, 30.07.2017r.

madryt45 skomentował
Treść komentarza: niezła daje 5/5 i do ulubionych
madryt45 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Najlepsza gra tower defense na świecie powraca oferując więcej niż kiedykolwiek wcześniej! Bloons TD5 ma niesamowite nowe funkcje, w tym wszystkie Twoje ulubione wieże z BTD4 z 8 niesamowitymi aktualizacjami każdej z nich zamiast 4, plus dodatkowo 2 zupełnie nowe wieżyczki.

Jest coś w ludzkiej (i nie tylko) naturze, że z czasem naturalni wrogowie napadają na siebie. Koty kontra psy, lwy kontra hieny czy małpy kontra balony - co nie wiedziałeś, ze małpy i balony są naturalnymi wrogami? W ich środowisku naturalnym, dzikie balony są cichymi, śmiertelnie skutecznymi zabójcami. Po raz piąty już próbują zdobyć małpie państwo.
Twoim zadaniem jest tak rozstawiać małpie wieżyczki obronne tak, by złe balony nie przedostały się przez Twoje terytorium.

Za każdy przebity balon otrzymujesz pieniądze, które mogą być wydane na inne wieże albo modernizowanie wież już istniejących na bardziej efektywne w walce. Każda wieża ma swoje mocne i słabe strony. Zaczynasz od najprostszej strzelającej strzałkami małpki, która przebijają tylko jednego balona na raz. Jednakże, skromna małpka może być podniesiona do rangi super wieży - ruszyć się szybciej, pokrywać więcej obszaru, etc.

Wojska nawodne i powietrzne, znacznie urozmaicają doskonałą już rozrywkę. Do tego dochodzi opcja produkowania pożywienia dla wojska (plantacje bananowe), których wydajność można obniżyć na rzecz dodatkowych pieniędzy.
Sterowanie za pomocą myszki.

Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność długo ładuje się.

Kolejne gry z zerii Bloons znajdują się tutaj: Bloons

sobota, 29.07.2017r.

madryt45 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Weź udział w wielkich wyścigach drifterów. Użyj monet, aby uaktualnić kolekcję pojazdów i odblokować 6 unikalnych, wyścigowych samochodów, każdy z własnymi możliwościami. Czy potrafisz pokonać swoich przeciwników i wygrać puchar?

poniedziałek, 24.07.2017r.

madryt45 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zagraj w ten zabawny turniej piłki nożnej i pokaż na co Cię stać, strzelając widowiskowe bramki.

niedziela, 23.07.2017r.

madryt45 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Ubieramy dowolną postać dziewczyny i chłopaka z szkoły Hogwartu.
Gracze online (3):
Polecamy: