reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: lukasz493

Login: lukasz493
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 28.06.2011r.
Ost. logowanie: 12.10.2014, 09:16
Punkty: 612
Wiek 22
Status offline
Opis

środa, 26.02.2014r.

lukasz493 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zbyt długo żyjesz w cieniu Shoguna Nobunaga. Czas zebrać siły i poprowadzić samurajów do otwartego buntu na podbój Japonii!

Smurai Rebellion jest strategiczną grą rozgrywającą się w średniowiecznej Japonii około 1600 roku. Strategiczno-taktyczna rozgrywka zawiera 37 poziomów, 7 typów jednostek i niepowtarzalny graficzny styl oparty na Ukiyo-e ("obrazy przemijającego świata"), termin określający szkołę i styl w malarstwie oraz drzeworycie japońskim, rozkwitły w okresie Edo (1603-1868) i trwający do połowy XIX w.

Sterowanie za pomocą myszki.

czwartek, 17.01.2013r.

lukasz493 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sprostaj wyzwaniom i wystaw swoje umiejętności na próbę! Gra posiada ciekawa fabułę, 3 tryby gry, wiele misji, ponad 65 broni do odblokowania. Rozwiązujemy różne zadania i walczymy z wrogiem.
Sterowanie:
W;S;A;D lub Strzałki - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM- strzał
Q lub Shift - zmiana broni
E lub Ctrl - uaktywnij Killstreak
R- przeładuj

środa, 05.12.2012r.

lukasz493 skomentował
Treść komentarza: swietna gra daje 5/5
lukasz493 skomentował
Treść komentarza: gra jest swietna daje 4/5

niedziela, 04.11.2012r.

lukasz493 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: War & Beyon Deadly Strategies to gierka w której należy rozbudować wojenną infrastrukturę i w miarę możliwości starać się pokonać wroga. W pierwszej misi nie ma zbyt wiele opcji, których mogli byśmy użyć, ale w kolejnych opcje powinny się odsłaniać i dać nam szersze pole manewru. Musimy jednak uważać gdyż wróg jest on od nas lepiej wyposażony i posiada większą ilość pieniędzy, także jako dowódca zastosuj odpowiednia taktykę i pokonaj go, zdobywając tym samym fundusze na kolejna misję. Co do samej rozgrywki to nie sterujemy w niej oddziałami, tylko wydajemy komendy, ustalając procentowo czym w pierwszej kolejności powinni się zająć. Może to z początku wydawać się bardzo dziwne i mało czytelne, jednak po zapoznaniu się ze szczegółami, wszystko powinno chodzić jak w szwajcarskim zegarku.
lukasz493 skomentował
Treść komentarza: swietna gra daje 5/5

czwartek, 25.10.2012r.

lukasz493 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Ci bezczelni orkowie stają na drodze Twojego odwiecznego prawa do tej ziemi!

Nowatorska gra strategiczna, w której wszystko przyjdzie Ci robić i zdobywac samemu. I nie mamy tu na myśli zwykłego klikniecia myszką tylko prawdziwą interakcje z krainą, jaką przyszło Ci rządzić. Będziesz samodzielnie wydobywał z kopalni złoto, ścinał drzewa, budował budynki, urządzenia kolejowe, leczył swoje wojsko... To do ciebie należy wybór, czy zbudujesz potężną armię, by pokonać orków, a moze skupisz się na mniejszej, wyższej jakości sile wojskowej. Zyskaj cenne punkty upgrade'u w każdym poziomie, które mozesz przeznaczyć na 30 różnych umiejętności, które pomogą Ci sprecyzować Twoja strategię.
Instrukcja podana w trakcie gry.
lukasz493 skomentował
Treść komentarza: gra super jest ciekawa daje 5/5 i do ulu

niedziela, 22.01.2012r.

lukasz493 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Gdybyś został burmistrzem, jakby wyglądałaby Twoja wymarzona wieś? Teraz masz okazje sie przekonaa. Zacznij od budowy dróg, planowania koryt rzek, sadzenia drzew, by następnie przejść do stawiania domów, szkół, zagród i wszelkich udogodnień oraz dekoracji, jakie chcesz widzieć w swojej przytulnej wsi.
Sterowanie za pomocą myszki.
lukasz493 skomentował
Treść komentarza: dobra gra daje 3/5
Gracze online (3):
Polecamy: