reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: leia5

Login: leia5
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 05.04.2009r.
Ost. logowanie: 07.01.2023, 18:36
Punkty: 1 068
Wiek 42
Status offline
Opis "Jeśli chcesz narysować ptaka, musisz stać się ptakiem" Hokusai

piątek, 02.08.2013r.

leia5 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ułóż trudne puzzle z lemurem!
leia5 skomentowała
Treść komentarza: Jestem glupia, ale to dlatego, ze nie znam angielskiego
leia5 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Doskonała zabawa logiczna skierowana do wytrawnych giercowników.
Jeśli macie smykałkę do "kombinatoryki", a przy okazji i uwielbiacie puzzle to Numbskull powinno trafić w Wasze gusta doskonale. W grze tej należy złożyć w całość sympatycznego kościeja poprzez połączenie czachy z resztą szkieletu. Ale sprawa nie jest tak prosta jak może się z początku zdawać...
Nie możemy czachą kierować bezpośrednio, a jedynie poprzez przekręcanie przyległych doń bloków. Klikamy sobie myszą gdzieś na rogu, zakreślamy odpowiedniej wielkości kwadrat, puszczamy i całość obróci się raz zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Z każdą kolejną planszą pojawiają się nowe bloki, a to nas dezintegrujące, a to zwyczajnie innej wielkości, przez co trudniej nimi manewrować - im dalej, tym ciekawiej. Wiadomo.
Do zaliczenia całe 50 układów. W przypadku zacinki planszę restartujemy wciskając strzałkę w prawym górnym rogu ekranu. W tym samym miejscu od razu proponuję wyłączyć muzykę jeśli planujecie spędzić z grą trochę więcej czasu - jest fajna, ale na dłuższą metę jednak irytuje.
leia5 skomentowała
Treść komentarza: Superowa 5/5 i do ulu
leia5 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ułóż z puzzli kosz z kwiatami.
leia5 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Klikaj na grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy.
Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 01.05.2013r.

leia5 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Prosta platformówka z elementami logicznymi, ale głównie zręcznościowymi. Jesteśmy biednym, surowym Mięsiakiem, któremu porwano panienkę i tym samym zmuszono do pokonania kilkudziesięciu poziomów rojących się od pił, wirujących ostrzy, zapadni i tym podobnych.

piątek, 01.03.2013r.

leia5 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Jesteś posiadaczem Death Note - legendarnego notatnika z serialu anime. Według fabuły serialu, notes ten posiada niesamowite właściwości: wpisując do niego imię oraz nazwisko osoby, której twarz znamy, ta umiera w określonych przez nas okolicznościach w ciągu 40 sekund. Jeśli w ciągu tych 40 sekund od zapisania imienia ofiary nie zostaną wpisane okoliczności śmierci, osoba umrze na zawał serca.
leia5 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawa typu point&click autorstwa naszego rodaka Mateusza Skutnika.
Więc udało Ci się przeżyć Apokalipse Majów...co zamierzasz teraz zrobić? Zakasać rękawy i uniknąć kolejnego kryzysu? Najpierw trzeba dotrwać do 2013 r. Problemem jest zanik elektryczności, a Twoim zadaniem znalezienie wszystkich niezbędnych obiektów, potrzebnych do usunięcia awarii. W tym celu będziesz musiał zajrzeć w każdy, nawet najmniejszy "kąt". Oprócz przywrócenia energii, postaraj się także zebrać dziesięć szklanych kulek aby zobaczyć dodatkowe zakończenie.
Sterowanie za pomocą myszki.

poniedziałek, 12.11.2012r.

leia5 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Klikaj na owce i strzelaj nimi z procy w śpiącego Garfielda.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (2):
Polecamy: