reklama
| Login: | kubela |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 31.03.2007r. |
| Ost. logowanie: | 08.01.2008, 18:24 |
| Punkty: | 8 931 |
| Wiek | |
| Status | offline |
| Opis | Mam downa |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | HICIOR!!! Jesteś psem kierujesz strzałkami, skaczesz spacją. Zbieraj kości i daj patyk właścicielowi. Wciągają kolejne lewele bez opamiętania! |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Słynna gra Pacman w trochę odmłodzonej wersji. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Przeżyj w wielkim mieście, skacz po samochodach i zbieraj banany. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Invaders rządziło w salonach gier w latach 80' teraz powraca i to w "wielkim" stylu |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Gierka z serii Happy Tree Friends. Lumpy bawi sie w cyrkowca idąc po linie. Twoim zadaniem jest tak sterować myszką aby zaszedł jak najdalej. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Gra w której jeździsz sobie monster truckiem |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Gra dla maniaków zręczności i wytrzymałości nerwów.. ;) |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Zamieniasz się w lawinę i zabierasz ze sobą co sie da. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Prosta gra zręcznościowa polegająca na przeprowadzeniu nici od pkt. A do Z. Banalna... ale wciągająca. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Łowienie rybek.. relaksująca gierka:) |